Αποτελέσματα Α2 ΕΠΣΝΑ

Β γύρος

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 2-0

ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 1-2

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 0-3 Α/Α

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 1-0

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 6-1

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ 3-0

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2-1

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 3-3

22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-1

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 4-0

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 1-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 0-1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5-0

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 6-0

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ Α/Α 3-0

ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 1-2

21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 2-0

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 0-1

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 2-1

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 0-1

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 5-0

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ 0-0

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ α/α 0-3

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 1-1

 

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0

Β γύρος

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 2-0

ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 1-2

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 0-3 Α/Α

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 1-0

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 6-1

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ 3-0

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2-1

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 3-3

22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-1

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 4-0

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 1-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 0-1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5-0

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 6-0

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ Α/Α 3-0

ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 1-2

21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 2-0

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 0-1

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 2-1

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 0-1

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 5-0

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ 0-0

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ α/α 0-3

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 1-1

 

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ 1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0-0
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 3-1
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 1-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓ/ΣΤΡΟΥ 1-3
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-3
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ 3-0 Α/Α

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 2-1

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒΡ/ΜΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑ 2-1

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 0-1

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 3-1

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 3-1

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ 3-0 A/A

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 2-0

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 2-1

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-2

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 2-1

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 3-1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ 1-2

ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ –Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1-2

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 0-3A/A

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 0-1

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓ/ΣΤΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  2-0

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 2-2

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 1-1

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 0-1

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-2

Ν.ΘΕΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 1-1

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ 3-0 Α/Α

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 5-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 3-0

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-5 

ΑΝΝΑΓΕΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 0-2

ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 2-2

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 0-3α/α

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 1-1

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ  3-1

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓ/ΣΤΡΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 3-3

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 2-0

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 4-2

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 2-1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 6-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ 6-0

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 1-1

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-0

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 0-1

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 1-0

 

2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 3-4

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/.ΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 4-1

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 0-1

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1-1

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ 1-6

ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ 3-1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 0-2

3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 1-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 0-2

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 3-0

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 3-1

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 1-0

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ 0-0

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 1-3

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 0-5

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2-1

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ 1-1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ 2-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3-0

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3-3

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 0-9

ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 3-2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 2-0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ 1-0

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 3-3

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 0-1

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 0-4

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 3-1

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 3-1

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 1-1

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 0-3 Α.Α.

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-3

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 3-4

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 2-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 2-0

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1-1

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-1

ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ 3-0 Α.Α.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 2-1

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2-1

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ 0-1

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 1-0

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 2-2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 1-5

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 2-2

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ Α/Α

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 3-0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 4-2

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 2-0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ Α/Α

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 3-1

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-1

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 3-2

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 3-1

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-1

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 2-1

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 2-4

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 2-0

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0-3

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ 0-1

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥA/A

ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 0-2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 1-4

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 4-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 1-0

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 2-1

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 2-1

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ α/α

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 4-0

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-1

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  1-0

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ 5-1

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ 4-0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 1-0

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 0-3

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ A/A

ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 2-0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2-0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 0-0

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 4-1

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 0-0

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ  2-0

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 1-0

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 6-2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ 

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1-0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ α/α

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 0-2

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 3-0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 3-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1-0

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ 1-3

ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 4-1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4-1

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ 6-2

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 2-2

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 0-0

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 1-0

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 2-4

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 0-0

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ α/α 0-3

ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡ] ]>

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0

Leave a Comment