Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0

Β’ Γύρος

 

21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ 3-0Α/Α

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 1-0

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 0-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 1-2

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 0-3

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 1-3

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΡΕΠΟ

ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0-2

20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ-ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 4-0

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 1-2

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 2-2

ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 0-3

ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΕΝΟΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΡΕΠΟ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΡΕΠΟ

ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 5-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2-1

 

19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΚ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ 5-2

ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 1-0

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 4-1

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 2-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΡΕΠΟ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1-3

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΝΕΒΛΗΘΗ

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2-0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 2-0

ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 2-0

ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 0-3

ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΡΕΠΟ

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 5-1

ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 0-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 1-1

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 3-0

17ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ 2-0

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 2-1

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ ΡΕΠΟ

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 2-2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 4-0

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0

ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2-0

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0-2

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 1-1

ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΡΕΠΟ

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 4-1

ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 3-2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 0-1

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0-3 Α/Α

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 1-2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 1-1

ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΡΕΠΟ

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 4-1

ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 3-2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 0-1

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0-3 Α/Α

ΠΑΟ ΚΑΛΥΝΙΩΝ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 1-2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 1-1

 Α΄ Όμιλος 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ 3-2

ΡΕΠΟ       ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0-2

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4-1

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5-2

ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡ
Ι
ΟΥ 2-1

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 1-3

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2-0

2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 3-0

ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 2-0

ΡΕΠΟ       ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 0-0

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 4-4

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 6-2

ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 4-0

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 1-0

3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 1-2

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ –ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 6-0

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ 6-0

ΡΕΠΟ       ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4-2

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-0

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 2-3

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΝΑΒΛ.

ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 2-1

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 0-2

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 6-2

ΡΕΠΟ       ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 5-1

ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 1-0

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 2-2

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 1-0

ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 1-1

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 2-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 5-0

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ 2-0

ΡΕΠΟ       ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1-7

ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-1

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1-6

ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 3-0 Α.Α.

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 0-1

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 4-0

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 5-3

ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 1-0

ΡΕΠΟ       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0-1

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 3-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 2-2

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 2-0

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 0-3 A/A

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 1-2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 1-0

ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ 6-3

ΡΕΠΟ       ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΡΕΠΟ       ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3-3

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0-1

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-3

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1-1

ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 3-0A/A

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 0-3

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 3-0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ  0-1

ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 2-0

ΡΕΠΟ       ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 3-4

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 3-2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 3-0

ΠΑΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 1-6

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 2-0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 3-0

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ 4-1

ΡΕΠΟ       ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1-4

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1-5

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-1

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 4-1

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 0-2

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2-1

ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0-2

ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 1-2

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 5-3

ΡΕΠΟ       ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ ΡΕΠΟ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 3-2

ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 1-2

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 6-0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 3-1

ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 1-0

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 1-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ 3-0

ΡΕΠΟ       ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1-2

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0-3

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 3-1

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ  0-1

ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 2-1

ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 1-1 

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 0-0

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 7-2

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 4-0

ΡΕΠΟ       ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5-1

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 2-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 0-3

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 0-3

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 1-2

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 0-3

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ 3-0

ΡΕΠΟ       ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ –ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 5-0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΡΕΠΟ       ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 0-0

ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0-1 

ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0-1

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-1

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 6-1

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 0-0

ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 0-4

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2-0

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0

Leave a Comment