Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0

ΔΕΥΤΕΡΟΣ  ΓΥΡΟΣ

29Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ 0-3 Α/Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 1-2

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ 3-0 Α/Α

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 0-0

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 0-1

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 0-0

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΡΕΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 2-0

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 2-1

28Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

              ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – Γ.Ο.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2-1

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – Α.Ε.ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ 1-2

Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 2-2

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 1-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 2-1

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 0-3 α.α

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 0-3 α.α

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0-3

27Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 3-0

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Α/Α 3-0

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ 5-1

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 2-0

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ Α/Α 3-0

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 4-0

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ  1-0

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 3-0

26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2-0

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1-0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 4-4

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ 3-0

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 0-1

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 0-3 Α/Α  

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 1-1

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 3-2

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ 0-3

ΝΑΥΠ.ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 1-3

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 3-2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1-1

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ 4-0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 4-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ 0-3 Α/Α

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 2-0

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ Α/Α

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΝΑΥΠAKΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ αναβλήθηκε
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 5-1
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ 6-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ αναβλήθηκε 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 3-0 
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1-5
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ  0-3 α.α
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 3-1

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 3-2

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ Κυριακή

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ 3-0 Α/Α

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 2-1

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ  4-3 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 2-0

ΝΑΥΠ.ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 0-0

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 4-0

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ.ΑΣΤΕΡΑΣ 2-1

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 1-1

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ Δ ΑΦΝΗΣ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ 3-0 A/A

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0-2

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ 1-1

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0-2

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 0-0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 3-2

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 6-1

ΑΡΗΣ  ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1-0

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ 1-0

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 3-2

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ 3-0 Α/Α

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 1-2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 2-1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 1-1

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΝΑΥΠ.ΑΣΤΕΡΑΣ 0-2

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 3-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ 3-0

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0-2

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 1-1

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 1-0

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 0-3 A/A

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 1-0

18η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 3-1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0-2

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 1-0

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2-0

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ 4-2

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 3-0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΚΤΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ Α/Α 3-0

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 2-2

 

 

17η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ  0-4

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 1-2

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ  – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 0-1

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 1-4

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ  1-2

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ  3-0 α.α.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ –  ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ  1-1

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 2-0

 

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – Γ.Ο.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1-0

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 3-2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – Α.Ε.ΤΡΙΚΟΡΦΟ 3-0
 
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0-3
 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ 2-3
 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2-0
 
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ 0-1
 
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ 5-2

 

______________________

ΠΡΩΤΟΣ ΓΥΡΟΣ 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 0-5

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 2-0

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 2-2

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 2-2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 1-3

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 4-1

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 0-1

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 0-0

2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ 5-0

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 1-0

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ 2-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 2-2

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ 3-1

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0-1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 0-1

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 2-2

3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ 2-0

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 0-0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1-2

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 6-0

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 1-2

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 0-1

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 0-3

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 2-1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ 4-1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0-2

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 2-1

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 4-0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 1-3

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 2-1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ 3-0

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 3-1

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 0-2

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 1-1

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ 3-0

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 1-5

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 0-0

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 2-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 0-1

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 1-1

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 0-1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 4-2

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ 3-1

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 1-0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ 2-0

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 3-0

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 2-1

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 2-1

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ 1-2

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0-5

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 2-0

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0-2

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ 5-2

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 1-0

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΒΛ.

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 1-0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 2-0

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 1-2

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 1-0

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 1-0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 1-0

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 7-1

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ 3-2

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΓΟ ΜΕ] ]>

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0

Leave a Comment