Α1΄ Κατηγορία ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2011-2012

 

Πρόγραμμα Α1 ΕΠΣΝΑ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0

 

Πρόγραμμα Α1 ΕΠΣΝΑ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

 

2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

 

3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΚΡΑΤ

ΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥΤ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0

Leave a Comment