Β΄Κατηγορία ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2011-2012

 

α΄ Ομιλος 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΡΕΠΟ       ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0

 

α΄ Ομιλος 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΡΕΠΟ       ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΡΕΠΟ       ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

 

3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ –ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΡΕΠΟ       ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΡΕΠΟ       ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΡΕΠΟ       ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΡΕΠΟ       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ

ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΡΕΠΟ       ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΡΕΠΟ       ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ

ΡΕΠΟ       ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΡΕΠΟ       ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΡΕΠΟ       ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΡΕΠΟ       ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΡΕΠΟ       ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΡΕΠΟ       ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ –ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΡΕΠΟ       ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

β’ Ομιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ

ΡΕΠΟ       ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΠΟΛΑΪΤΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΡΕΠΟ       ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ

ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΠΟΛΑΪΤΑΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΠΟΛΑΪΤΑΣ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ

ΡΕΠΟ       ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ – ΠΑ

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0

Leave a Comment