Β'Τοπικό ο Α.Ο Ξηροπηγάδου.

 Η Επιτροπή Πρωταθλήματος κατά τη συνεδρίαση της 22-8-2011 προέβηκε στην κατάρτιση των ομίλων όλων των κατηγοριών ενόψει των κληρώσεων της 24-8-2011 και μετά τη μη συμμετοχή στο πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας των σωματείων ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008, ΑΟ ΑΝΩ ΚΕΡΑΣΟΒΟΥ, ΑΡΗΣ ΜΕΣΑΡΙΣΤΑΣ και ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ και σύμφωνα με το άρθρο 7 παρ. 3 εδ. α’ του Κ.Α.Π. ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου, τις θέσεις των παραπάνω σωματείων κάλυψε με τα σωματεία της Γ’ κατηγορίας ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ, ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ, ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ και ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ.

 

 

Β’  ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0

 Η Επιτροπή Πρωταθλήματος κατά τη συνεδρίαση της 22-8-2011 προέβηκε στην κατάρτιση των ομίλων όλων των κατηγοριών ενόψει των κληρώσεων της 24-8-2011 και μετά τη μη συμμετοχή στο πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας των σωματείων ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008, ΑΟ ΑΝΩ ΚΕΡΑΣΟΒΟΥ, ΑΡΗΣ ΜΕΣΑΡΙΣΤΑΣ και ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ και σύμφωνα με το άρθρο 7 παρ. 3 εδ. α’ του Κ.Α.Π. ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου, τις θέσεις των παραπάνω σωματείων κάλυψε με τα σωματεία της Γ’ κατηγορίας ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ, ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ, ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ και ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ.

 

 

Β’  ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

ΣΩΜΑΤΕΊΑ 30, ΌΜΙΛΟΙ 2

 
1ος ΟΜΙΛΟΣ
 
1.            ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ
2.            ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
3.            ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
4.            ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
5.            ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
6.            ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
7.            ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
8.            ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9.            ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
10.         ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
11.         ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
12.         ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
13.         ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
14.         ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ
15.         ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 
2ος  ΟΜΙΛΟΣ
 
1.            ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
2.            ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
3.            ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
4.            ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
5.            ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΠΟΛΑΪΤΑΣ
6.            ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
7.            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
8.            ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
9.            ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ
10.         ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
11.         ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
12.         ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
13.         ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
14.         ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
15.         ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ
 

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0

Leave a Comment