Ορισμός- Διαιτητών-Παρατηρητών-Ιατρών από 1 έως 2 Οκτώβρη

                     

 ΣΑΒΒΑΤΟ  1-10-2011  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΠΑΘΑ

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0

                     

 ΣΑΒΒΑΤΟ  1-10-2011  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΠΑΘΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ              ΑΚΑΡΝΑΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ  1-10-2011  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                 ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΙΟΝΑΣ – ΚΟΝΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                       ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ – ΜΥΛΩΝΑΣ – ΒΕΛΛΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΜΠΙΤΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΤΣΑΚΛΑΤΗΡΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΛΑΜΠΡΟΥ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΛΑΜΠΟΥ

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ                 ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ. – ΓΕΡΟΥΤΗΣ – ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ                           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΟΥΛΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΓΟΥΛΑΣ

ΕΛΠΙΔΩΝ                             ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΧΡΕΛΙΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑ

ΦΥΤΕΙΩΝ                            ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΙΤΣΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Π. – ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΜΑΜΑΣΟΥΛΑ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:          

            ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ

ΑΕΤΟΥ                                  ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΓΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΟΝΔΥΛΗ

ΛΟΥΤΡΟΥ                           ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΟΚΚΙΟΣ – ΜΠΕΤΣΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

                                               ΣΑΒΒΑΤΟ  1-10-2011  ΩΡΑ  12:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ           ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

                                      ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               ΑΤΛΑΝΤΕΣ 2010 – ΕΡΜΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ – ΔΗΜΟΥ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ  1-10-2011  ΩΡΑ  16:30

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ           ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΕΚΕΛΟΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΛΑΓΟΥΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΡΑΠΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΜΥΛΩΝΑΣ – ΒΕΛΛΙΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΚΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΚΟΚΚΟΤΟΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΝΙΚΑΚΗΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                       ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΜΠΑΡΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  &n

bsp;              ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΧΡΕΛΙΑΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                   ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι. – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΜΠΕΤΣΗΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ                             ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΠΕΤΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΣΙΚΝΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΔΕΛΗΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΤΟΥΜΠΑΝΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                         ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΓΚΙΑΦΗΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΙΝΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΜΑΣΤΡΟΥ                             ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΟΝΙΔΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ – ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΩΡΑΪΤΗ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                      ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΔΙΩΤΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ – ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΛΑΜΠΡΟΥ Χ. – ΤΟΛΗΣ – ΛΑΜΠΡΟΥ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ  2-10-2011  ΩΡΑ  11:00

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                  ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΛΥΒΑΣ – ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΩΡΑΪΤΗ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΝΗΣ – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.

Β.ΔΑΚ
ΑΓΡΙΝΙΟΥ                ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΥΡΙΛΗΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΓΕΡΟΥΤΗΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΤΣΟΠΑΝΑΣ

ΜΠΟΥΚΑΣ                            ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΛΑΪΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΠΟΝΙΑ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΠΟΛΑΪΤΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΧΡΕΛΙΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ – ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΑΥΓΕΡΗ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ  2-10-2011  ΩΡΑ  16:30

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                  ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΕΡΑΜΙΣΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΤΟΥΜΠΑΝΟΥ

ΣΤΑΜΝΑΣ                             ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΠΝΙΣΗ 

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΤΟΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΛΑΜΠΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΛΥΤΡΑΣ – ΤΡΑΝΟΣ – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ                            ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΛΙΟΝΑΣ – ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΝΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΓΟΥΛΑΣ

ΦΥΤΕΙΩΝ                             ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΚΝΑΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΠΟΝΙΑ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                  ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΚΕΚΕΛΟΣ Σ.

ΣΤΑΝΟΥ                 &nb

sp;            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΕΚΕΛΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΜΑΜΑΣΟΥΛΑ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                         ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΧΡΕΛΙΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΙΤΣΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΟΝΔΥΛΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                       ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΖΑΝΑΣ – ΚΙΝΤΑΣ – ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΡΑΠΤΗ

ΠΑΛΑΙΡΟΥ                           ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΝΗΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΑΥΓΕΡΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΤΟΜΑΡΑΣ

ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ                          ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Π.Κ. – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΟΧΘΙΩΝ                              ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ – ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΤΣΟΠΑΝΑΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0

Leave a Comment