Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ  15-10-2011  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΡΑΠΤΗ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ  15-10-2011  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                         ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΟΝΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                      ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΛΑΜΠΡΟΥ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΛΑΜΠΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΖΑΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΓΟΥΛΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ               ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΓΕΡΟΥΤΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΑΥΓΕΡΗ

ΘΕΡΜΟΥ                              ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ – ΒΕΛΛΙΟΣ – ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               ΑΤΛΑΝΤΕΣ 2010 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                          ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΝΤΖΑΝΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Π.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.

ΕΛΠΙΔΩΝ                             ΕΡΜΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΖΙΟΣ – ΔΗΜΟΥ – ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΤΣΑΚΛΑΤΗΡΑ

ΠΑΛΑΙΡΟΥ                           ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ                             ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:&nbsp

;                     ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                     ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΟΚΚΙΟΣ – ΜΠΕΤΣΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ  15-10-2011  ΩΡΑ  12:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ           ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΤΡΑΝΟΣ – ΚΕΡΑΜΙΣΑΝΟΣ – ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΩΡΑΪΤΗ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ               ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ – ΑΓΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΧΡΕΛΙΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΤΥΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ  15-10-2011  ΩΡΑ  16:00

ΑΣΤΑΚΟΥ                             ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΕΚΕΛΟΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΠΕΤΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                         ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΛΑΜΠΡΟΥ Χ. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΩΡΑΪΤΗ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                         ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Α. – ΤΣΙΚΝΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΠΑΘΑ

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΔΙΩΤΗΣ Ε.Κ. – ΖΥΓΟΥΡΗΣ – ΒΕΛΛΙΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΧΡΕΛΙΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                        ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΜΥΛΩΝΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΚΕΚΕΛΟΣ

ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ           &nbs

p;      ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΛΥΤΡΑΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΛΑΪΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΤΟΜΑΡΑΣ

ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ                ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ – ΚΟΝΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΑΤΣΙΓΚΑ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                    ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΥΡΙΛΗΣ – ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΤΑΝΟΥ                               ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΠΟΛΑΪΤΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΜΠΕΤΣΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΙΝΤΑΣ – ΓΚΙΑΦΗΣ – ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΛΑΜΠΟΥ

ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ              ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ – ΓΕΡΟΥΤΗΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΤΣΟΠΑΝΑΣ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                     ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΧΡΕΛΙΑΣ – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ – ΠΑΤΡΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΟΝΔΥΛΗ

ΔΡΥΜΟΥ                              ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΡΥΜΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΠΟΝΙΑ

 

                                               ΚΥΡΙΑΚΗ  16-10-2011  ΩΡΑ  10:30

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – Μ.ΜΑΛΑΚΑΣΗΣ ΓΑΛΑΤΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΤΣΟΠΑΝΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΓΕΡΟΥΤΗΣ

                                            ΚΥΡΙΑΚΗ  16-10-2011  ΩΡΑ  11:00

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                 ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Δ

ΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΝΗΣ – ΤΟΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                       ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ – ΛΑΜΠΡΟΥ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                     ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΒΕΛΛΙΟΣ – ΜΥΛΩΝΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΝΙΚΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΤΣΑΚΛΑΤΗΡΑ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                         ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΧΡΕΛΙΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΟΝΔΥΛΗ

ΜΠΟΥΚΚΑΣ                         ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

                                               ΚΥΡΙΑΚΗ  16-10-2011  ΩΡΑ  13:00

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ              ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΝΤΖΑΝΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΑΥΓΕΡΗ

                                               ΚΥΡΙΑΚΗ  16-10-2011  ΩΡΑ  16:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                       ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΙΩΑΝΝΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                  ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΣΤΑΜΝΑΣ                              ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΛΑΓΟΥΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΠΑΘΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΠΑΝΟΥ – ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.

ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ                ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: &

nbsp;                    ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΝΗΣ – ΛΑΜΠΡΟΥ Χ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΓΕΡΟΥΤΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Π.Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΛΑΜΠΟΥ

ΦΥΤΕΙΩΝ                             ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΞΥΣΤΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                  ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι.  – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ – ΚΙΝΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.

ΣΤΑΝΟΥ                              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΚΝΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΜΠΕΤΣΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                     ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΓΟΥΛΑΣ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΓΚΙΑΦΗΣ – ΤΟΛΗΣ – ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΑΥΓΕΡΗ

ΠΑΛΑΙΡΟΥ                          ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΛΥΒΑΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΛΥΤΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ             ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΤΣΟΠΑΝΑΣ

ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ                       ΑΕ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΖΙΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΠΟΝΙΑ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ               ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΙΤΣΟΣ – ΣΕΡΕΤΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Π.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΟΝΔΥΛΗ

 

 

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0

Leave a Comment