Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0

 

Δείτε το πρόγραμμα όλων των αγώνων  της ΕΠΣΝ Αιτωλοακαρνανίας καθώς του διαιτητές και παρατηρητές.
 
 
 

                                      ΣΑΒΒΑΤΟ  17-9-2011  ΩΡΑ  17:30

ΘΕΟΔ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΠΑΝΟΥ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΜΠΑΘΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΠΑΘΑ

ΑΣΤΑΚΟΥ                        ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΝΙΔΑΣ- ΚΑΛΥΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                     ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΛΥΤΡΑΣ – ΔΗΜΑΡΑΣ – ΠΡΕΜΕΤΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΜΑΝΘΟΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                     ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΤΣΙΚΝΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΔΙΩΤΗΣ Ε.Κ. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΝΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΡΙΣΒΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ           ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ               ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΓΚΙΑΦΗΣ – ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΙΝΤΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΔΕΛΗΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.

                                      ΚΥΡΙΑΚΗ  18-9-2011  ΩΡΑ  17:00  (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΙΤΣΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ               ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒΜΝΗΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΑΜΠΡΟΥ Β.

ΥΠΕΥΘ
ΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΑΛΜΠΑΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΩΡΑΪΤΗ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                      ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΑΥΓΕΡΗ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ                      ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΛΑΜΠΡΟΥ Χ. – ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ. – ΤΟΛΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΓΟΥΛΑΣ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                   ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΛΙΟΝΑΣ – ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΕΡΑΜΙΣΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΛΑΜΠΟΥ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                  ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΤΣΟΠΑΝΑΣ Κ.

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ             ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΒΕΛΛΙΟΣ – ΜΥΛΩΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑ

ΣΤΑΝΟΥ                          ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΟΝΙΔΑΣ – ΣΕΡΕΤΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΠΟΝΙΑ

ΜΠΟΥΚΑΣ                       ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

                                      ΤΕΤΑΡΤΗ  21-9-2011  ΩΡΑ  17:00  (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ – ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ – ΝΤΖΑΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΤΟΥΜΠΑΚΟΥ

ΣΤΑΜΝΑΣ                        ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ             ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.

                                      ΤΕΤΑΡΤΗ  21-9-2011  ΩΡΑ  17:30  (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΕΜΙΛΕΩΝ                        ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΜΥΛΩΝΑΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΜΑΜΑΣΟΥΛΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

 

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                      ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Π.Κ.

 

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                  &nb

sp;    ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΠΑΤΡΩΝΗΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗΣ:                       ΡΟΔΑΤΟΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ

 

 

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0

Leave a Comment