Νίκη για το παιδικό του Π.Α.Σ. Ναυπάκτου

Εύκολη επικράτηση για το παιδικό του Π.Α.Σ. Ναυπάκτου στον εκτός έδρα αγώνα την Κυριακή με αντίπαλο τον Γρ. Λιακατά στο Αιτωλικό. Τα παιδιά του Π.Α.Σ. από την αρχή του αγώνα πήραν τον έλεγχο  με σκορ 1ο 10λεπτου 07-12. Τα παιδιά του Π.Α.Σ. έλεγχαν τον ρυθμό του αγώνα και στο 2ο 10λεπτο με το ημίχρονο να τελειώνει 20-31. Το δεύτερο ημίχρονο κύλισε στον ίδιο ρυθμό για την ομάδα του Π.Α.Σ. με την διαφορά να αυξάνεται διαρκώς παίζοντας καλό μπάσκετ κατά διαστήματα, παρά τις απουσίες και τον δύσκολο αγωνιστικό χώρο, με τελικό σκορ 34-56.

Τελευταία αγωνιστική για το παιδικό του Π.Α.Σ. το Σάββατο στο κλειστό Παπαχαραλάμπειο στάδιο με αντίπαλο τον Χαρίλαο Τρικούπη Μεσολογγίου.