ΣΑΒΒΑΤΟ 1-10-2011 ΩΡΑ 10:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΚΑΡΝΑΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.
ΣΑΒΒΑΤΟ 1-10-2011 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΙΟΝΑΣ – ΚΟΝΙΔΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ – ΜΥΛΩΝΑΣ – ΒΕΛΛΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΜΠΙΤΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΣΑΚΛΑΤΗΡΑ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ. – ΓΕΡΟΥΤΗΣ – ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ
ΓΑΒΑΛΟΥΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΟΥΛΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ
ΕΛΠΙΔΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑ
ΦΥΤΕΙΩΝ ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΙΤΣΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Π. – ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΜΑΜΑΣΟΥΛΑ
ΑΣΤΑΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:
ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ
ΑΕΤΟΥ ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΓΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΟΝΔΥΛΗ
ΛΟΥΤΡΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΟΚΚΙΟΣ – ΜΠΕΤΣΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1-10-2011 ΩΡΑ 12:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΤΛΑΝΤΕΣ 2010 – ΕΡΜΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ – ΔΗΜΟΥ
ΙΑΤΡΟΣ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1-10-2011 ΩΡΑ 16:30
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΛΑΓΟΥΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΜΥΛΩΝΑΣ – ΒΕΛΛΙΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΑΚΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΜΠΑΡΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: &n
bsp; ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι. – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΜΠΕΤΣΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΠΕΤΤΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΣΙΚΝΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΕΛΗΜΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΟΥΜΠΑΝΟΥ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΙΝΤΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΜΑΣΤΡΟΥ ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΝΙΔΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ – ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΩΡΑΪΤΗ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΙΩΤΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ – ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ Χ. – ΤΟΛΗΣ – ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2-10-2011 ΩΡΑ 11:00
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΥΒΑΣ – ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΩΡΑΪΤΗ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΝΗΣ – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.
Β.ΔΑΚ
ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΥΡΙΛΗΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΓΕΡΟΥΤΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΤΣΟΠΑΝΑΣ
ΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΛΑΪΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΠΟΛΑΪΤΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ – ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΑΥΓΕΡΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2-10-2011 ΩΡΑ 16:30
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΕΡΑΜΙΣΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΟΥΜΠΑΝΟΥ
ΣΤΑΜΝΑΣ ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΤΟΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΥΤΡΑΣ – ΤΡΑΝΟΣ – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑ
ΓΑΒΑΛΟΥΣ ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΝΙΔΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ
ΦΥΤΕΙΩΝ ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΚΝΑΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ Σ.
ΣΤΑΝΟΥ &nb
sp; ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΜΑΜΑΣΟΥΛΑ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΙΤΣΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΟΝΔΥΛΗ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ – ΚΙΝΤΑΣ – ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΝΗΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΑΥΓΕΡΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΟΜΑΡΑΣ
ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Π.Κ. – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΟΧΘΙΩΝ ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ – ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΤΣΟΠΑΝΑΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ