Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2014-2015
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝ/ΡΙΟΥ 3-2
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒΡ. 3-1
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 0-0
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 5-2
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2-4

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ  
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ  
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ  
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ  

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ  
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ  
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ  
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ  
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ  

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ  
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ  
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ  
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ  
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ  
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ  
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΚΑΔ. ΡΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ  
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ  
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ  

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΙΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ  
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ  
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ  
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ  
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ  

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΡΙΡΡΙΟΥ  
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ  
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ  
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ  
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ  

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ  
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ  
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ  
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ  
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ  
ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ  
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ  
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ  

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ  
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ  
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ  
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ  
ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ  
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ  
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ  

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ  
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ  
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ  
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ  
ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ  
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΒΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ  
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ  
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ