Δείτε το ψηφοδέλτιο της “Ανεξάρτητης Δημοτικής Κίνησης Ναυπακτίας” του Γιάννη Μπουλέ.

Διαβάστε όλα τα ονόματα που συγκροτούν το ψηφοδέλτιο της δημοτικής παράταξης της Α.Δ.Κ.Ν. με επικεφαλής τον Γ.Μπουλέ.

Η Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Ναυπακτίας κατέρχεται στις δημοτικές εκλογές του Μαΐου με ένα ανανεωμένο ψηφοδέλτιο, με νέα πρόσωπα που διαθέτουν τα ποιοτικά χαρακτηριστικά που προϋποθέτει η χρηστή διοίκηση του Δήμου μας. Αποφύγαμε κινήσεις εντυπωσιασμού, εργαστήκαμε μεθοδικά, δίνοντας έμφαση στην ορθολογική κατάρτιση του ψηφοδελτίου με γνώμονα τις αρχές και τις αξίες της παράταξής μας, έχοντας ως προμετωπίδα της προσπάθειάς μας το Όραμα για τη Ναυπακτία.

Η επιλογή των προσώπων που θα ηγηθούν της προσπάθειας

για τη Ναυπακτία του Αύριο είναι πλέον στην κρίση σας.

 

                                                               

                                                        «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ»

Μπουλές Ιωάννης του Βασιλείου Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι κατά Εκλογική Περιφέρεια, Δημοτική Κοινότητα και Τοπική Κοινότητα

 

1. Εκλογική Περιφέρεια Αντιρρίου

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΑγγελόπουλοςΒασίλειοςΝικόλαος
ΑλεξοπούλουΒασιλικήΑλέξιος
ΔημοπούλουΚονδύλω (Λένα)Αθανάσιος

 

 

2. Εκλογική Περιφέρεια Αποδοτίας

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΔημητροπούλουΟυρανίαΑθανάσιος
ΚαραλήςΝικόλαοςΕυθύμιος
ΚατσούρηΑλεξάνδραΓεώργιος
ΚοτρώνηςΚωνσταντίνοςΔημήτριος
ΚωταντούλαΧριστίναΚωνσταντίνος
ΤσαγκανόςΜάρκοςΞενοφών

 

 

3. Εκλογική Περιφέρεια Ναυπάκτου

 

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΑγγελόπουλοςΑναστάσιοςΔημήτριος
ΑθανασόπουλοςΚωνσταντίνοςΙωάννης
Αμπντέλ ΣαλάμΣαμίρΣάαντο
ΑσημακόπουλοςΑνδρέαςΓεράσιμος
ΖιαμπάραΜαρίαΚωνσταντίνος
ΘεοδοσόπουλοςΘεοδόσιος (Άκης)Χρήστος
ΚαλαντζήςΒασίλειοςΑνδρέας
ΚαραγεώργοςΙωάννηςΔημήτριος
ΚαραλήςΓεώργιοςΙωάννης
ΚαρκατσούληςΔημήτριοςΣπυρίδων
ΚοτρώνηςΓεώργιοςΚωνσταντίνος
ΚουβέληςΚωνσταντίνοςΙωάννης
ΛαγαρόςΠαναγιώτηςΓεώργιος
ΠαπαϊωάννουΝικόλαοςΔημήτριος
Παπαναστασόπουλος –ΜέτσαςΑθανάσιοςΣπυρίδων
ΠατούχαςΚωνσταντίνοςΧρήστος
ΠλούμηςΘεόδωροςΛάμπρος
ΡήγαΑγγελικήΚωνσταντίνος
Ρήγα – ΤσιλιγιάννηΑικατερίνηΓεώργιος
ΣικώλαςΧρήστοςΝικόλαος
ΣκληρούΒασιλικήΓεώργιος
ΣτάικουΠαρασκευή (Βίβιαν)Γεώργιος
ΣταυρόπουλοςΚωνσταντίνοςΙωάννης
Τσακαλώζου-ΛουκάΑνδρομάχηΣπυρίδων
ΤσέλιοςΣπυρίδωνΑντώνιος
ΧαλάτσηςΙωάννηςΓεώργιος
ΧαντζήςΜιχαήλΑθανάσιος

 

 

4. Εκλογική Περιφέρεια Πλατάνου

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΒλάντηςΑνδρέαςΙωάννης
ΕγγλέζουΚλεονίκηΑριστομένη
ΠαναγιωτόπουλοςΠαναγιώτηςΝικόλαος

 

5. Εκλογική Περιφέρεια Πυλλήνης

 

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
Ζούμπου -ΠαπαδοπούλουΧριστίναΓεώργιος
ΠαναγόπουλοςΠαναγιώτηςΔημήτριος
ΣταθοπούλουΣταυρούλα (Ρούλα)Δημήτριος

 

 

6. Εκλογική Περιφέρεια Χάλκειας

 

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΚαλαβριζιώτηςΑνδρέαςΓεώργιος
ΧαλαζιάςΝικόλαοςΑθανάσιος
ΧελιδονιώτηςΚωνσταντίνοςΣυμεών

 

7. Δημοτική Κοινότητα Ναυπάκτου

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΑλετράςΙωάννηςΓεώργιος
ΒαρελάςΓεώργιοςΚωνσταντίνος
ΓκιάταΓιάννηΧρηστάκη
ΜπιτσικώκοςΝικόλαοςΠαναγιώτης
ΝούλαΡοξάνδρα (Σάντρα)Αιμίλιος
ΠαναγιωτόπουλοςΠαύλοςΔήμος
Παπαγεωργίου -ΚουτσογιάννηΚωνσταντίναΕυθύμιος
ΠολυζώηΓεωργίαΧρήστος
ΡάμμουΦωτεινήΙωάννης
ΤαραμπίκουΒασιλικήΓεώργιος
ΤηλιγάδαΑφροδίτηΛάμπρος
Χειμαριού-ΠελέκηΚλεοπάτραΜιχαήλ

 

8. Τοπική Κοινότητα Αγίου Δημητρίου

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΖιαμπάραςΝικόλαοςΙωάννης
ΛαζοδήμουΚαλλιόπηΙωάννης

 

9. Τοπική Κοινότητα Αμπελακιώτισσας

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΑθανασοπούλουΑγγελικήΣωτήριος
ΚοκόροςΝικόλαοςΚωνσταντίνος

 

10. Τοπική Κοινότητα Αναβρυτής

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΝτζελβέςΑθανάσιοςΒασίλειος

 

11. Τοπική Κοινότητα Ανθοφύτου

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΜουρκογιάννηΖωήΠαναγιώτης
ΦούντζηλαςΚωνσταντίνοςΧρήστος

 

12. Τοπική Κοινότητα Αντιρρίου

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
Αγγελοπούλου-ΜανδέλουΘεοδώραΓεώργιος
ΖαννίδηςΝικόλαοςΕμμανουήλ
ΚάκκοςΒασίλειοςΣταύρος
ΜπουτόπουλοςΔημήτριοςΧρήστος

 

13. Τοπική Κοινότητα Ανω Βασιλικής

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΓεωργούλαςΓεώργιοςΦώτιος
ΚοντοχρήστοςΓεώργιοςΒασίλειος

 

 

14. Τοπική Κοινότητα Άνω Χώρας

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΠατούχαςΠολύκαρποςΑνδρέας

 

15. Τοπική Κοινότητα Αράχωβας

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
Κομπογιάννη-ΠαπακώσταΜαρίαΝικόλαος
ΚούκουναςΚωνσταντίνοςΙωάννης
ΛαϊναςΠαναγιώτηςΓεώργιος

 

16. Τοπική Κοινότητα Ασπριά

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΣούλοςΔημήτριοςΕλευθέριος

 

17. Τοπική Κοινότητα Αφροξυλιάς

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΚαζανάςΔημήτριοςΓεώργιος
ΣκουζήΑικατερίνηΑθανάσιος

 

18. Τοπική Κοινότητα Αχλαδοκάστρου

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΚουρελήςΓεώργιοςΙωάννης
ΠυλαρινόςΠερικλήςΓεώργιος

 

19. Τοπική Κοινότητα Βασιλικής

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΒαλμάςΧρήστοςΑριστείδης
ΒασιλακόπουλοςΓεώργιοςΝικόλαος
ΠαγανιάΠαναγιώταΔημήτριος
ΣταμάτηςΓεώργιοςΑδάμ

 

20. Τοπική Κοινότητα Βελβίνας

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΑνδρεόπουλοςΑνδρέαςΙωάννης
ΝασόπουλοςΣτέφανοςΝικόλαος

 

21. Τοπική Κοινότητα Βλαχομάνδρας

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΔημοπούλουΕλένηΣτέφανος
ΜπανιάςΧριστόφοροςΦώτιος

 

22. Τοπική Κοινότητα Βομβοκούς

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΚυριαζήςΒασίλειοςΑθανάσιος
ΠολύχρονηςΙωάννηςΗλίας

 

23. Τοπική Κοινότητα Γαβρολίμνης

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΠατογιάννηςΝικόλαοςΙωάννης
ΦουσέκηςΝικόλαοςΔημήτριος

 

24. Τοπική Κοινότητα Γάβρου

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΛουκοδήμοςΔήμοςΙωάννης

 

25. Τοπική Κοινότητα Γαλατά

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΒαλήΙωάνναΑθανάσιος
ΜελεμενήςΠαναγιώτηςΑπόστολος
ΜπαλκούραςΚωνσταντίνοςΔημήτριος
ΜπερτσιάςΔημήτριοςΠαναγιώτης

 

26. Τοπική Κοινότητα Γραμμένης Οξυάς

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΒήτταςΒασίλειοςΧαράλαμπος
ΜακρίδηςΧρήστοςΠαναγιώτης

 

27. Τοπική Κοινότητα Γρηγορίου

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο

 

28. Τοπική Κοινότητα Δάφνης

ΕπώνυμοΟνομαΠατρώνυμο
ΖησιμόπουλοςΑθανάσιοςΘεόδωρος
ΜηνόπουλοςΒασίλειοςΔημήτριος
ΜητσόπουλοςΔημήτριοςΒασίλειος
ΠαπαχριστοδούλουΔήμητραΠαναγιώτης

 

29. Τοπική Κοινότητα Δενδροχωρίου

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΤσώταςΓεώργιοςΔημήτριος

 

30. Τοπική Κοινότητα Δορβιτσιάς

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΚουφογιάννηςΚωνσταντίνοςΧρήστος
ΝικολάουΚωνσταντίνοςΣπύρος

 

31. Τοπική Κοινότητα Ελατόβρυσης

Επώνυμο‘ΟνομαΠατρώνυμο

 

32. Τοπική Κοινότητα Ελατούς

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΒάρσουΜαρίαΓεώργιος

 

33. Τοπική Κοινότητα Ελευθέριανης

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΠαπαδόπουλοςΒασίλειοςΑλκιβιάδης
ΣιαμάςΙωάννηςΓεώργιος

 

34. Τοπική Κοινότητα Καλαβρούζης

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΚαλαβριζιώτουΕυθυμίαΝικόλαος
ΚαλαβρουζιώτηςΝικόλαοςΠαναγιώτης

 

35. Τοπική Κοινότητα Καλλονής

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΤσαπάραςΚωνσταντίνοςΓεώργιος

 

36. Τοπική Κοινότητα Καστανέας

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΛόηΒασιλικήΘεόδωρος
ΜανώληςΚωνσταντίνοςΑντώνιος

 

 

37. Τοπική Κοινότητα Καταφυγίου

ΕπώνυμοΟνομαΠατρώνυμο
ΑμμάρΣταματούλα-ΡαϊφέΦατίν-Χρήστος
ΕυθυμιόπουλοςΑντώνιοςΓεώργιος
ΘεοδωρόπουλοςΑλέξανδροςΝικόλαος
ΠαππάΚωνσταντίναΚωνσταντίνος

 

38. Τοπική Κοινότητα Κάτω Χώρας

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΑσημακόπουλοςΚωνσταντίνοςΔημήτριος

 

39. Τοπική Κοινότητα Κεντρικής

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΑθανασοπούλουΑικατερίνηΕυστράτιος
ΚαραϊσκοςΧρήστοςΑθανάσιος

 

40. Τοπική Κοινότητα Κλεπά

ΕπώνυμοΟνομαΠατρώνυμο
ΖωγανάςΝικόλαοςΚωνσταντίνος

 

41. Τοπική Κοινότητα Κοκκινοχωρίου

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο

 

42. Τοπική Κοινότητα Κρυονερίων

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΔημητρόπουλοςΔημήτριοςΑθανάσιος
ΚαρανικόλαΕλένηΠαναγιώτης

 

43. Τοπική Κοινότητα Κυδωνέας

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΚαρασμαϊληςΓεώργιοςΔημήτριος

 

44. Τοπική Κοινότητα Λεύκας

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΔάβουλουΜαρία-ΠαρασκευήΙωάννης
ΤσιριμώκοςΧρήστοςΔημήτριος

45. Τοπική Κοινότητα Λιβαδακίου

ΕπώνυμοΟνομαΠατρώνυμο
ΑγγελήςΝικόλαοςΔημήτριος
ΣιάχοςΒασίλειοςΓεώργιος

 

46. Τοπική Κοινότητα Λιμνίτσας

Επώνυμο‘ΟνομαΠατρώνυμο
ΝικολακόπουλοςΧαράλαμποςΙωάννης

 

47. Τοπική Κοινότητα Λυγιά

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΚουφογιάννηςΙωάννηςΒασίλειος
ΜαντζουράνηΜαρίαΜαντζουράνης
ΡαυτόπουλοςΙωάννηςΑπόστολος

 

48. Τοπική Κοινότητα Μακύνειας

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΑλεξόπουλοςΑνδρέαςΑδάμ
ΑλεξόπουλοςΝικόλαοςΙωάννης
ΚουτσογιάννηΜαριάνναΣπυρίδων
ΜπουγέληςΠερικλήςΙωάννης

 

49. Τοπική Κοινότητα Μαμουλάδας

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΚατσάμπαΕιρήνηΓεώργιος
ΚατσώνηςΜάριοςΑπόστολος
ΛάμποςΒασίλειοςΦώτιος

 

50. Τοπική Κοινότητα Μανδρινής

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΚιρκινέζοςΝικόλαοςΧαράλαμπος

 

51. Τοπική Κοινότητα Μηλέας

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΚοτοπούληΠαναγιώταΒασίλειος
ΤσονάκαςΑθανάσιοςΛεωνίδας

 

52. Τοπική Κοινότητα Μολυκρείου

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΕυθυμιοπούλουΑθανασίαΚωνσταντίνος
Ζαχαρία-ΣιμάκηΣεβαστήΚωνσταντίνος
ΚαζανάςΑθανάσιοςΠαναγιώτης
Κασσαβέτη – ΡαγκαβάΜαρίαΝικόλαος

 

 

53. Τοπική Κοινότητα Νεόκαστρο

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΦούνταςΛεωνίδαςΝικόλαος
ΦούνταςΓεώργιοςΑχιλλέας

 

54. Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου

 

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΚαλαθάΓλυκερίαΝικόλαος
ΜαρούδαΕλένηΕυάγγελος

 

55. Τοπική Κοινότητα Ξηροπηγάδου

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΑσημακοπούλουΣοφίαΣπυρίδων
ΔούροςΕυθύμιοςΞενοφών
ΠαπαγεωργάκηΑικατερίνηΓεώργιος
ΣταμούτσοςΑντώνιοςΒασίλειος

 

56. Τοπική Κοινότητα Παλαιοπύργου

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΑδραχτάςΠαναγιώτηςΝικόλαος
ΒίτσαςΔημήτριοςΣπυρίδων

 

57. Τοπική Κοινότητα Παλαιοχωρακίου

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΚαλπακιώρηςΙωάννηςΑθανάσιος
ΚαλπακιώρηςΑθανάσιοςΕυθύμιος

 

 

 

58. Τοπική Κοινότητα Περδικόβρυσης

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΚαρκατσούληςΚωνσταντίνοςΑριστείδης

 

59 Τοπική Κοινότητα Περιθωρίου

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΜπαλκούραςΚωνσταντίνοςΝικόλαος
ΠαπαϊωάννουΒασιλικήΓεώργιος

 

  1. Τοπική Κοινότητα Περίστας
ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
Νούλα-ΖαρκαδούλαΌλγαΦώτιος
ΠελέκηςΔημήτριοςΣωκράτης

 

61. Τοπική Κοινότητα Πιτσιναιΐκων

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΚαρέληςΒασίλειοςΚωνσταντίνος
ΠολύδωροςΣταμάτηςΚωνσταντίνος

 

62. Τοπική Κοινότητα Πλατάνου

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΜπακατσιάςΚωνσταντίνοςΘεόδωρος
ΤσουκαλήςΦώτιοςΙωάννης

 

63. Τοπική Κοινότητα Πόδου

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΔούρουΒασιλικήΑλέξιος

 

64. Τοπική Κοινότητα Ποκίστας

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΜαυρέληςΒασίλειοςΦώτιος
ΧαραλαμπόπουλοςΝικόλαοςΓεώργιος

 

65. Τοπική Κοινότητα Ριγανίου

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΑθανασόπουλοςΝικόλαοςΚωνσταντίνος
ΚρεμμύδαςΓεώργιοςΧρήστος

66. Τοπική Κοινότητα Σίμου

ΕπώνυμοΟνομαΠατρώνυμο
ΖωιτάκηςΑντώνιοςΔημήτριος
ΜουχτούρηςΗρακλήςΠαναγιώτης

 

67. Τοπική Κοινότητα Σκάλας

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΓουρνιανάκηςΣπυρίδωνΙωάννης
ΡήγαςΑριστείδηςΓεώργιος

 

68. Τοπική Κοινότητα Στράνωμας

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΚωστούλαςΧρήστοςΑριστοτέλης
ΝούλαςΚωνσταντίνοςΑθανάσιος

 

69. Τοπική Κοινότητα Στύλιας

Επώνυμο‘ΟνομαΠατρώνυμο
ΓεωργακοπούλουΕλένηΝικόλαος
ΠαναγόπουλοςΚωνσταντίνοςΣπυρίδων

 

70. Τοπική Κοινότητα Τερψιθέας

Επώνυμο‘ΟνομαΠατρώνυμο
ΦινινήςΣταύρος-ΣόλωνΘεόφιλος

 

71. Τοπική Κοινότητα Τρίκορφου

ΕπώνυμοΟνομαΠατρώνυμο
ΓιαβρούταςΒασίλειοςΚωνσταντίνος
ΚούσταΜαρίαΙωάννης
ΜυτιλήνηςΚωνσταντίνοςΘωμάς
ΧαλαζιάςΝικόλαοςΚωνσταντίνος

 

72. Τοπική Κοινότητα Φαμίλας

ΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
ΑθανασόπουλοςΓεράσιμοςΙωάννης
ΤσιμπάκηΓεωργίαΒασίλειος

 

 

 

73. Τοπική Κοινότητα Χόμορης

ΕπώνυμοΟνομαΠατρώνυμο
ΑνδρεόπουλοςΝικόλαοςΙωάννης
ΖιαμπάραςΠερικλήςΓεώργιος

 

6 ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΜΗ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΤΑΙ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΕΚΑΝΕ ΔΙΑΛΟΓΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ ΓΥΡΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙΡΟΣΚΟΠΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΩΝ. ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΝΙΚΗΣ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ ΔΙΑΨΕΥΔΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΣ. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΠΟΔΟΤΙΑ 6 ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ!!!ΑΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΣΤΗΝΕΙ ΤΟ ΜΠΑ΄Ι΄ΡΑΚΙ ΤΟΥ Ο ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΤΗ ΜΥΤΗ ΤΟΥ ΘΩΜΑ.ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΕΧΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 9 ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ ΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΠΛΗΡΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑΧΘΕΙ ΜΑΝΤΡΟΤΟΙΧΟΙ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΔΗΜΑΡΧΕ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΑΝΤΙΣΥΣΤΗΜΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΕ ΣΤΗ ΣΥΝΤΑΞΗ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ,ΕΠΙΔΟΞΟΥΣ ΔΗΘΕΝ ΦΕΡΕΛΠΙΔΕΣ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΥΠΟ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΛΛΩΝ ΤΡΩΚΤΙΚΩΝ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΚΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ,ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟΝΤΟΥΛΑΠΟ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΩΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ.
    ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ

  2. Ρε παιδιά δεν ξέρετε να μετράτε; Του λείπουν 10 άτομα κεντρικό ψηφοδέλτιο για να είναι πλήρης!

  3. πατερ αγιε εβλογησον! μονο οι του δεσποτη δεν ειναι γυρολογοι! ωρε πας καλα στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σχοινι, μονο τον διακο του αγιου δημητριου δεν εβαλε στο συνδιασμο του επικουρου ο δεσποτας!

  4. Ο ειδικός σύμβουλος του Μπουλέ Κ. Πατούχας που κατεβαίνει, παραιτήθηκε σήμερα (28-4) ενώ θα έπρεπε να παραιτηθεί από τις 18-3. Υπάρχει ασυμβίβαστο! Επίσης ο Χαλάτσης είναι Διευθυντής σε ΝΠΔΔ και υπάρχει πάλι ασυμβίβαστο! Ας το ψάξει αμέσως, κάποιος δικηγόρος πρίν ανακηρυχθούν υποψήφιοι!!!

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Παρακαλώ γράψτε το σχόλιο σας!
Το όνομα σας ...