Δείτε το ψηφοδέλτιο της Ανανέωσης & Δημιουργίας του Γιώργου Γούλα

Εκλογική Περιφέρεια Αντιρρίου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΓαλήΕιρήνηΓεώργιοςΤεχνολόγος Βοηθός μικροβιολόγου – στέλεχος επιχειρήσεων
2ΚαμπάςΠέτροςΘεόδωροςΠτυχιούχος Φιλοσοφικής – Ελεύθερος Επαγγελματίας (Ασφαλιστικός σύμβουλος Εθνικής)
3ΚυρίτσηΜαρίαΣωτήριοςΙδιωτικός υπάλληλος
4ΝτούνηςΝικόλαοςΣπυρίδωνοςΟικονομολόγος, MSc Διοίκηση Τουριστικών & Ξενοδοχειακών Επιχειρήσεων, Αξιωματικός Εμπορικού Ναυτικού
Εκλογική Περιφέρεια Αποδοτίας
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΔούρουΒασιλικήΚωνσταντίνοςΑισθητικός – Ιδιωτική υπάλληλος
2ΚαμάραςΚωνσταντίνοςΒασίλειοςΟικονομολόγος – Καθηγητής μέσης εκπαίδευσης (ιδιωτικής)
3ΚαραγιώργουΣπυριδούλαΓεώργιοςΙδιωτική υπάλληλος
4ΚωστάκηςΔημήτριος-ΓεώργιοςΒασίλειοςΙχθυολόγος – μαραθωνοδρόμος
5ΜαρκοπούλουΕλένηΑντώνιοςΤεχνολόγος Πολιτικός Μηχανικός – Ελεύθερος Επαγγελματίας
6ΜίχουΗλιάναΑγγελήςΒοηθός Μικροβιολόγου – Ελεύθερος Επαγγελματίας (κατάστημα ένδυσης)
 
Εκλογική Περιφέρεια Ναυπάκτου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΑγγελόπουλοςΙωάννηςΛεωνίδαςΚοινωνιολόγος & πολιτικός επιστήμονας – Ελεύθερος επαγγελματίας (καφεστίαση)
2 ΑδαμόπουλοςΤριαντάφυλλος ΚωνσταντίνοςΨυκτικός – Ιδιωτικός υπάλληλος
3ΑσημακόπουλοςΓεώργιοςΧρήστοςΑστυνομικός
4ΒασιλόπουλοςΓεώργιοςΑπόστολοςΕλεύθερος Επαγγελματίας (εστίαση)
5ΒασιλόπουλοςΔημήτριος (Τάκης)ΘωμάΣυνταξιούχος ελεύθερος επαγγελματίας (κομμωτής)
6ΒασιλοπούλουΧριστίναΠαναγιώτηςΟικονομολόγος – Λογιστικό Γραφείο
7ΓαλάνηςΜάρκοςΠαναγιώτηςΤεχνολόγος Ιατρικών Οργάνων – Δ/νων Σύμβουλος Ιατρική Τομογραφία ΑΕ
8ΓεωργακόπουλοςΧρίστοςΚωνσταντίνοςΔιπλωματούχος Τοπογράφος μηχανικός – Τεχνικό Γραφείο Μελετών-Κατασκευών
9ΓιαννόπουλοςΕυθύμιοςΝικόλαοςΑυτοκινητιστής
10ΓκέκαςΓεώργιοςΔημήτριοςΠτυχιούχος Μουσικοτεχνολόγος – Καλλιτέχνης
11ΓλαβίνοςΑντώνιοςΧρήστοςΕλ. Επαγγελματίας (κουρείο) – καλλιτέχνης παραδοσιακής μουσικής
12ΓούλαςΒασίλειοςΓεώργιοςΕλεύθερος Επαγγελματίας (αυτοκινητιστής)
13ΔημόπουλοςΔιαμαντήςΛεωνίδαςΣυνταξιούχος Ελεύθερος Επαγγελματίας
14ΖωιτάκηςΠολύκαρποςΑντώνιοςΙδιωτικός Υπάλληλος
15ΘεοδωροπούλουΑγλαΐα (Άτζυ)ΓεώργιοςΕλεύθερος Επαγγελματίας
16ΚαραχάλιαςΔημήτριοςΕλευθέριοςΜαραθωνοδρόμος – Ελεύθερος Επαγγελματίας (αυτοκινητιστής)
17ΚαρέληςΔημήτριοςΚωνσταντίνοςΠληροφορικός
18ΚατσάμπαΘεοδώραΙωάννηςΕλεύθερος επαγγελματίας (κομμωτική)
19ΚόγκοςΚωνσταντίνοςΙωάννηςΕλεύθερος Επαγγελματίας (καταστηματάρχης)
20ΚουσαρίδαΔήμητρα(Νεκταρία)Ιωάννηςstyling (ενδυμασίας-διακόσμησης) – Δασκάλα χορού (zumba instructor)
21ΛιόναςΑθανάσιοςΑντώνιοςΠληροφορικός
22ΜακρυγιάννηΜαρία-ΛουίζαΝικόλαοςΔιπλωματούχος Πολιτικός Μηχανικός – Συγκοινωνιολόγος
23ΜελίσταΘεοδώρα (Δώρα)ΣπυρίδωνΚοινωνική λειτουργός – εκπαιδευτικός
24ΝικόπουλοςΑθανάσιοςΔημήτριοςΕργολάβος οικοδομών
25ΝταουσάνηςΙωάννηςΑθανάσιοςτέως Δήμαρχος Ναυπάκτου – Κέντρο Ξένων Γλωσσών
26ΠαπαϊωάννουΜαρίαΚωνσταντίνοςΤεχνολόγος γεωπόνος – Ελεύθερος επαγγελματίας (κατάστημα υπόδησης) – μέλος ΔΣ Εμπορικού Συλλόγου Ναυπάκτου “ΕΡΜΗΣ”
27ΠαπανδρέουΚωνσταντίνοςΧαράλαμποςΕλεύθερος επαγγελματίας
28ΠορφύρηςΙωάννηςΝικόλαοςΜαθηματικός – δημοσιογράφος – συνταξιούχος υπάλληλος ΟΤΕ – Πρόεδρος Αιτ/νων Αχαΐας
29ΠράππαςΙωάννηςΝικόλαοςΟικοδόμος
30ΣαματάςΓεώργιοςΕμμανουήλΑπόστρατος Αξιωματικός Πολεμικού Ναυτικού – ασφαλιστικός συνεργάτης
31ΤζομάκαςΠέτροςΚωνσταντίνοςΔιπλωματούχος Πολιτικός μηχανικός
32ΤρύφωναςΓεώργιοςΛάζαροςΣυνταξιούχος γεωπόνος -ερευνητής
33ΦουσέκηςΧρήστοςΣωτήριοςΤεχνολόγος Γεωπόνος – Ιδιωτικός υπάλληλος (Γέφυρα ΑΕ)
34ΧουλιάραΔιαμαντούλα (Μάντω)ΔημήτριοςΡεφλεξολόγος
Εκλογική Περιφέρεια Πλατάνου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1Βάββα-ΜπακόλαΕυαγγελίαΖήκοςΣυνταξιούχος ΟΤΕ
2ΚαλτσάςΒασίλειοςΕυθύμιοςΗλεκτρονικός – Ελεύθερος Επαγγελματίας (καταστηματάρχης)
3ΜασγάλαςΣταύροςΑντώνιοςΧημικός – Καθηγητής μέσης εκπαίδευσης
Εκλογική Περιφέρεια Πυλλήνης
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΑσημακόπουλοςΔημήτριοςΚωνσταντίνοςΟικονομολόγος – Ορκωτός Ελεγκτής
2ΛακουμένταςΓεώργιοςΙωάννηςΕλεύθερος Επαγγελματίας (έμπορος)
3ΜανώληΖωήΒασίλειοςΟικιακά
Εκλογική Περιφέρεια Χάλκειας
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΚαλαβρουζιώτηςΓεώργιοςΗλίαςΤουριστικές επιχειρήσεις (ξενοδόχος) – αγρότης
2 ΚυρίτσηΑθηνάΙωάννηςΠτυχιούχος Λογίστρια – Ιδιωτική υπάλληλος
3ΣτραβολαίμηςΙωάννηςΣπυρίδωνΥπεύθυνος ειδικής αγωγής ΚΕΔΔΥ Αιτ/νίας
 
Δημοτική Κοινότητα Ναυπάκτου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΔημόπουλοςΝικόλαοςΧρήστοςΜελισσουργός
2ΙατρούΜαρίνοςΚωνσταντίνοςΠληροφορικός
3ΚορελήςΖωιτός (Ζώης)ΓεώργιοςΠληροφορικός – Ελεύθερος Επαγγελματίας (εστίαση)
4ΚυριαζήΙωάνναΑντώνιοςΝηπιαγωγός
5ΜακαντάσηςΠαναγιώτηςΓεώργιοςΙδιωτικός υπάλληλος
6ΜαλλίναςΔημήτριοςΙωάννηςΔιπλωματούχος Μηχανικός Ορυκτών Πόρων
7ΜανώληΕλένηΚωνσταντίνοςΣπουδές στη μουσική – Ιδιωτική υπάλληλος
8ΜίχουΓεωργίαΔημήτριοςΙδιωτική υπάλληλος (τουριστικός τομέας)
9ΠλατιάΣπυριδούλα(Ξένια)ΙωάννηςΣχολή Τουριστικών Επαγγελμάτων – Καθηγήτρια ξένων γλωσσών
10ΠολύδωροςΚωνσταντίνοςΝικόλαοςΙδιοκτήτης Κέντρου Ξένων Γλωσσών
11ΣύψαςΒασίλειοςΧρήστοςΕλεύθερος Επαγγελματίας (υπηρεσίες διαδικτύου)
12ΦούνταΒασιλικήΚωνσταντίνοςΙδιωτική υπάλληλος
Τοπική Κοινότητα Αγίου Δημητρίου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΚακονίκοςΑθανάσιοςΧρήστος
2 ΜαλλίναςΑθανάσιοςΙωάννης
Τοπική Κοινότητα Αμπελακιωτίσσης
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1Κωστού-ΜελαχρήΕιρήνηΝικόλαος
Τοπική Κοινότητα Αναβρυτής
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΟρφανουδάκηςΧαράλαμποςΙωάννης
Τοπική Κοινότητα Ανθοφύτου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΜανώληςΚωνσταντίνοςΛάμπρος
2ΠλούμηςΛάμπροςΧαράλαμπος
Τοπική Κοινότητα Αντιρρίου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΡάικοςΓεώργιοςΣπυρίδων
2Ταμπάκη-ΝασοπούλουΠολυξένηΚωνσταντίνος
Τοπική Κοινότητα Άνω Βασιλικής
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Άνω Χώρας
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Αραχόβης
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΚοτοπούληςΙωάννηςΑθανάσιος
2ΣαράντηςΝικόλαοςΔημήτριος
Τοπική Κοινότητα Ασπριάς
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Αφροξυλιάς
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΚυρίτσηςΑπόστολοςΠαναγιώτης
2ΜπέκοςΓεώργιοςΔημήτριος
Τοπική Κοινότητα Αχλαδοκάστρου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΤσαρούχηςΝικόλαοςΘεοφάνης
Τοπική Κοινότητα Βασιλικής
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Βελβίνας
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΚαρέληςΚωνσταντίνοςΣωτήριος
Τοπική Κοινότητα Βλαχομάνδρας
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Βομβοκούς
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΒαγιάνουΕυαγγελίαΝικόλαος
2ΦαλτσέτοςΠαναγιώτηςΠερικλής
Τοπική Κοινότητα Γαβρολίμνης
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Γάβρου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΦούντζουλαΣοφίαΝικόλαος
Τοπική Κοινότητα Γαλατά
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΚρέτσηΑναστασίαΣπυρίδων
2 ΠαπαδήμαςΚωνσταντίνοςΗλίας
Τοπική Κοινότητα Γραμμένης Οξυάς
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Γρηγορίου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΦουντουλάκηςΑνδρέαςΕμμανουήλ
Τοπική Κοινότητα Δάφνης
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΔημόπουλοςΙωάννηςΦώτιος
2ΘεοδωροπούλουΕλένηΙωάννης
Τοπική Κοινότητα Δενδροχωρίου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΟικονομίδηςΒασίλειοςΧαράλαμπος
Τοπική Κοινότητα Δορβιτσιάς
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΜαυρέληςΑντώνιος Σπυρίδων
Τοπική Κοινότητα Ελατόβρυσης
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΖησιμοπούλουΜαρίαΚυριάκος
2 ΠαπανδρέουΕλένηΓεώργιος
Τοπική Κοινότητα Ελατούς
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Ελευθεριανής
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΜούκαςΧρήστοςΓεώργιος
2ΠαναγιωτόπουλοςΧρήστοςΣπυρίδων
Τοπική Κοινότητα Καλαβρούζης
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΚάκκοςΣπυρίδωνΣταύρος
Τοπική Κοινότητα Καλλονής
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΣωτηρόπουλοςΧρήστοςΒασίλειος
Τοπική Κοινότητα Καστανέας
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Καταφυγίου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Κάτω Χώρας
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΑσημακόπουλοςΝικόλαοςΓεώργιος
Τοπική Κοινότητα Κεντρικής
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΚορελήςΟδυσσεύςΓεώργιος
Τοπική Κοινότητα Κλεπάς
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΖαβέρδαςΚωνσταντίνοςΓεώργιος
Τοπική Κοινότητα Κοκκινοχωρίου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Κρυονερίων
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Κυδωνέας
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΘεοδωροπούλουΙωάνναΑνδρέας
Τοπική Κοινότητα Λεύκας
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΣαματάΓεωργίαΑντώνιος
Τοπική Κοινότητα Λιβαδακίου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΜελαχρήΒασιλικήΕυθύμιος
Τοπική Κοινότητα Λιμνίτσης
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Λυγιά
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΔημητρόπουλοςΧρήστοςΒασίλειος
2ΜουλάΓεωργίαΚωνσταντίνος
3ΝικόπουλοςΦώτιοςΠαναγιώτης
4ΝικοπούλουΠαναγιώταΦώτιος
Τοπική Κοινότητα Μακύνειας
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΓαλήΚαλλιόπη-ΑντωνίαΓεώργιος
2ΚατσώνηςΚωνσταντίνοςΣωτήριος
3ΜαρκόπουλοςΜάρκοςΓεώργιος
Τοπική Κοινότητα Μαμουλάδας
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΚόγγοςΆγγελοςΑντώνιος
2ΚόγγοςΛεωνίδαςΙωάννης
3ΠαπακωστοπούλουΓεωργίαΔημήτριος
4ΤσαμπούκοςΙωάννηςΙωάννης
Τοπική Κοινότητα Μανδρινής
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Μηλέας
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Μολυκρείου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΔρούλιαΚασσιανήΓεώργιος
2ΣεκλούΜαρίαΘεόδωρος
Τοπική Κοινότητα Νεοκάστρου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΓλαβάΕλένηΒασίλειος
2ΡαυτόπουλοςΑντώνιοςΣπυρίδων
Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου Ναυπακτίας
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΑγγελήΘεοδώραΑθανάσιος
2 ΓιάνναρηςΝικόλαοςΓεώργιος
Τοπική Κοινότητα Ξηροπηγάδου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΚίκερηΕυθυμίαΧρήστος
2ΜπισμπίκηςΛεωνίδαςΚωνσταντίνος
3ΤριανταφύλλουΒασιλικήΣταύρος
4 ΨημάδαςΔημήτριοςΓεώργιος
Τοπική Κοινότητα Παλαιοπύργου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΚαραγεωργόπουλοςΓεώργιοςΔημήτριος
Τοπική Κοινότητα Παλαιοχωρακίου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΞάνθηςΠαναγιώτηςΑργύριος
Τοπική Κοινότητα Περδικόβρυσης
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Περιθωρίου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Περίστης
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Πιτσιναιίκων
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Πλατάνου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΤσίπουραςΓεώργιοςΔημήτριος
Τοπική Κοινότητα Πόδου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΚιούλιαςΠαναγιώτηςΓεώργιος
Τοπική Κοινότητα Ποκίστης
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΝτζουγάνηΑναστασίαΑθανάσιος
Τοπική Κοινότητα Ριγανίου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΠολύδωροςΓρηγόριοςΚωνσταντίνος
Τοπική Κοινότητα Σίμου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Σκάλας
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΒαρελάςΑνδρέαςΛεωνίδας
2ΠαπαναστασόπουλοςΝικόλαοςΓεώργιος
Τοπική Κοινότητα Στρανώμης
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Στύλιας
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΑσημακόπουλοςΑθανάσιοςΣπυρίδων
2ΓαλάνηςΦώτιοςΧρήστος
Τοπική Κοινότητα Τερψιθέας
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
Τοπική Κοινότητα Τρικόρφου
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΚυρίτσηςΙωάννηςΦώτιος
Τοπική Κοινότητα Φαμίλας
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1ΑθανασόπουλοςΙωάννηςΓεώργιος
2ΧατζήΘεώνηΘεόδωρος
Τοπική Κοινότητα Χόμορης
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

8 ΣΧΟΛΙΑ

  1. Χωρίς να εξαγοράσει υποψηφίους και χωρίς να πιέσει με υποσχέσεις διορισμού, μετακίνησης από πόστο, παλαιότερους λογαριασμούς κατάφερε ο Γούλας και έκανε αξιόμαχο ψηφοδέλτιο. Μόνο μπράβο μπορώ να του πω.

  2. Καλή επιτυχία Γιώργο. Χαίρομαι που είσαι μπροστά σε μια τέτοια προσπάθεια, με αυτούς τους ανθρώπους να σε πλαισιώνουν.

  3. 34 άτομα κεντρικό και ο γούλας. Ο μπουλές μόνο 27. Δήμαρχος και να μην συμπληρώσει κεντρικό ψηφοδέλτιο πρώτη φορά συμβαίνει. Λουκόπουλος, Παπαθανάσης, Γούλας και Μπουλές η σειρά.

  4. Η Δυναμή του Γούλα στα δύσκολα μονοπάτια του Μπουλέ (Πυλλήνη) δεν είναι άλλη απο τον Δημήτρη Ασημακόπουλο μεγάλη κίνηση!!!!!!!!την Ναύπακτο την έχει για πλάκα Δυνατή Ομάδα την έκπληξη όμως θα την κάνει στην Πυλλήνη με τον Μητσάρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Καλή επιτυχία παιδιά!!!!!!!!!!!!!

  5. Μάγκες πολύ καλό team την Ναύπακτο για πλάκα την έχετε!!!!!!!!
    Η Αποδοτία πρέπει να γίνει μάχη!!!!!
    Η Πυλλήνη αυτή και αν είναι δύσκολη είναι Μπουλική αλλά στηρίξτε τον Ασημακόπουλο είναι ο μόνος που μπορεί να χτυπήσει την μονοεδρικη (θα είναι μεγάλο πλήγμα για τον Μπουλέ να την χάσει)
    Το Αντίρριο θα πάει καλά απο το team που βλέπω.
    Ο Πλάτανος είναι δύσκολος αλλοα ποτέ δεν ξέρεις..
    Για Χάλκεια δεν εχω ιδέα !!!!!!!!!!
    ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΙΑ

  6. Παιδια το μεγαλο κόλπο του Γούλα το πιάσατε?
    Πέταξε εκτος εκλογιμων θέσεων τον Μήτσο Ασημακόπουλο κατεβάζοντας τον στην Πυλληνη.Θα εκλεγει μονο αν βγει ο Γούλας και μονο αν βγει πρώτος ο Μητσος σε σταυρούς
    Ο Γούλας πούλησε το Ασηαμκοπουλαίικο παροτι αυτοί εχουν δώσει το αιμα τους για τον συνδυασμό

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Παρακαλώ γράψτε το σχόλιο σας!
Το όνομα σας ...