Φιλική νίκη της Ακαδημίας επι του Ατρόμητου στο Αντίρριο

Ένα πάρα πολύ όμορφο παιχνίδι παρακολούθησαν  όσοι βρέθηκαn στο γήπεδο του Αντιρρίου μεταξύ του τοπικού Ατρόμητου και της Ακαδημίας Ναυπάκτου. Ένα παιχνίδι με τον Ατρόμητο να ξεκινάει καλύτερα και να παίρνει το προβάδισμα στο σκορ  αλλά με την ομάδα της Ακαδημίας να κάνει την ανατροπή και να προηγείται με 1-2 λίγα λεπτά αργότερα. Ο Ατρόμητος με ισοφάρισε λίγο πριν το τέλος του ημιχρόνου ύστερα από εκτέλεση κόρνερ του Περικλή Παπαποστόλου και  σύγχυση στη μεγάλη περιοχή η μπάλα κατέληξε στα δίκτυα.  Στην επανάληψη η Ακαδημία έπαιξε έξυπνα και έδωσε χώρο στην ομάδα του Ατρόμητου με αποτέλεσμα να φτάσει να βγαίνει στη κόντρα και να φτάνει τελικά  στη νίκη με 3-4.

Οι σκόρερς του Ατρόμητου Χάρης Γλωσσόπουλος , Περικλής Παπαποστόλου και Δημόπουλος  και για την Ακαδημία Χάρης Βάζος , Μάκης Κατσάμπας, Δημήτρης Κατσίκας και Κώστας Ράμμος .