Β’ Γύρος
21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ 3-0Α/Α
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 1-0
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 1-2
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 0-3
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΡΕΠΟ
ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0-2
20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ-ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 4-0
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 1-2
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 2-2
ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 0-3
ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΕΝΟΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΡΕΠΟ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΡΕΠΟ
ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2-1
19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ 5-2
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 1-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 4-1
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΡΕΠΟ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1-3
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΝΕΒΛΗΘΗ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2-0
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 2-0
ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 2-0
ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 0-3
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΡΕΠΟ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 5-1
ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 1-1
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 3-0
17ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ 2-0
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 2-1
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ ΡΕΠΟ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 4-0
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0-2
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 1-1
ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΡΕΠΟ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 4-1
ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 0-1
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0-3 Α/Α
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 1-1
ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΡΕΠΟ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 4-1
ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 0-1
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0-3 Α/Α
ΠΑΟ ΚΑΛΥΝΙΩΝ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 1-1
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ 3-2
ΡΕΠΟ ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0-2
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5-2
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡ
Ι
ΟΥ 2-1
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 1-3
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2-0
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 3-0
ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 2-0
ΡΕΠΟ ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 0-0
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 4-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 6-2
ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 4-0
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 1-0
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 1-2
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ –ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 6-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ 6-0
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4-2
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-0
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 2-3
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΝΑΒΛ.
ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 2-1
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 0-2
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 6-2
ΡΕΠΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 5-1
ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 1-0
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 2-2
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 1-0
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 1-1
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 5-0
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ 2-0
ΡΕΠΟ ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1-7
ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-1
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1-6
ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 3-0 Α.Α.
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 0-1
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 4-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 5-3
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 1-0
ΡΕΠΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0-1
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 2-2
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 2-0
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 0-3 A/A
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 1-0
ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ 6-3
ΡΕΠΟ ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ
ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3-3
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0-1
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-3
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1-1
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 3-0A/A
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 3-0
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 0-1
ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 2-0
ΡΕΠΟ ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 3-4
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 3-0
ΠΑΣ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 1-6
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 2-0
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 3-0
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ 4-1
ΡΕΠΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1-4
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-1
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 4-1
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 0-2
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2-1
ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0-2
ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 1-2
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 5-3
ΡΕΠΟ ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ ΡΕΠΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 3-2
ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 1-2
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 6-0
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 3-1
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 1-0
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ 3-0
ΡΕΠΟ ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1-2
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 3-1
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0-1
ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 2-1
ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 1-1
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 0-0
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 7-2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 4-0
ΡΕΠΟ ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5-1
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 0-3
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 0-3
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 1-2
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ 3-0
ΡΕΠΟ ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ –ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 5-0
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 0-0
ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0-1
ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0-1
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-1
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 6-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 0-0
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 0-4
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2-0