Α1΄ Κατηγορία ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2011-2012

bb

 

Πρόγραμμα Α1 ΕΠΣΝΑ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

 

2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

 

3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΚΡΑΤ

ΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥΤ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

 

Ακολουθήστε το nafpaktianews.gr στο Google News αλλά και στο Facebook και Instagram και δείτε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Παρακαλώ γράψτε το σχόλιο σας!
Το όνομα σας ...