Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (25/10)

bb

Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου ΑΝΑΒΟΛΗ
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Αετός Ορφανού 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Αλεξανδρούπολη FC-Αναγέννηση Θαλασσιάς 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Άρης Αβάτου-ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΝΑΒΟΛΗ
Πανδραμαϊκός-Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Διδυμότειχου-Ορφέας Ξάνθης 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Εθνικός Σοχού 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Ευόσμου-Ελπίδα Σαπών ΑΝΑΒΟΛΗ

2ος όμιλος

Νίκη Αγκαθιάς-ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Εδεσσαϊκός-Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Αγροτικός Αστέρας 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μακεδονικός 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Θερμαϊκός Θέρμης-Εθνικός Γιαννιτσών 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Θύελλα Σαρακηνών ΑΝΑΒΟΛΗ
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αετός Βαρβάρας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

3ος όμιλος

Κοζάνη-Ατρόμητος Παλαμά ΑΝΑΒΟΛΗ
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αετός Μακρυχωρίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Δίας Δίου-ΑΣ Μετέωρα 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΟ Ελασσόνας-Μακεδονικός Φούφα ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΟ Φήκης-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-ΑΕ Καρίτσας 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Σελλάνων 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου

4ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Φωκικός-ΑΟ Υπάτου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ηρακλής Ψαχνών-ΑΠΟ Αταλάντη 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Θησέας Αγριάς-Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αμβρυσσέας Διστόμου-Νέα Αρτάκη 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
Οπούντιος Μαρτίνου-Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

5ος όμιλος – 2η αγωνιστική

Παναγρινιακός-Θύελλα Κατσικάς 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Άρτας-ΟΦΑΜ 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Κέρκυρα-Αστέρας Καληράχης 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-ΠΑΣ Πρέβεζα ΑΝΑΒΟΛΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου-ΑΕ Μεσολογγίου 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Λευκίμμης-Αμβρακικός Λουτρού 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

6ος όμιλος – 2η αγωνιστική

Προοδευτική-Πανιώνιος 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Πανναξιακός-Χαραυγιακός 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (14:30)
ΑΕ Μυκόνου-Μαρκό 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Φωστήρας-Εθνικός 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ηλιούπολη-ΑΕ Μοσχάτου 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Αήττητος Σπατών

7ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Πανναυπλιακός-Άρης Σκάλας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Άγιος Ιερόθεος-Μολαϊκός 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ερμιονίδα-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Ρουφ-Κηφισιά 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Παναρκαδικός-Κορωνίδα Κοιλάδας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Πανγυθεατικός-Ερμής Μελιγούς 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Ατρόμητος Χιλιομοδίου

8ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας-Πανελευσινιακός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αετός Λουτρών-ΑΕ Πυλίου Κω 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σαββάτο 24/10-15:30)
Θύελλα Ραφήνας-Ακράτητος 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας-Μικρασιατική Χίου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ (16:00)
Αστέρας Βάρης-Αιολικός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Καραβά-ΑΠΟ Κερατσινίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 24/10-15:00)

9ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Παναιγιάλειος-ΑΠΣ Ζάκυνθος 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Θύελλα Πατρών-Ναυπακτιακός Αστέρας 2-5 ΤΕΛΙΚΟ
Αίας Γαστούνης-ΑΟ Διαβολιτσίου ΑΝΑΒΟΛΗ
Εθνικός Σκουλικάδου-Διαγόρας Βραχνεΐκων ΑΝΑΒΟΛΗ
Πάμισος Μεσσήνης-ΠΑΟ Βάρδας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Τσιλιβή-Αχαϊκή 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Παλληξουριακός

10ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Γιούχτας-Άγιος Νικόλαος 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αλμυρός Γαζίου-ΑΟ Παλαιόχωρας 6-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Αστέρας Ρεθύμνου 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Νεάπολης-Πλατανιάς 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Πόρος-Άρης Σούδας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Δαμάστας-Αναγέννηση Ιεράπετρας 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ρεθυμνιακός-Άρης Ρεθύμνου 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ατσαλένιος-Ηρόδοτος 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Mikriliga.gr

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Παρακαλώ γράψτε το σχόλιο σας!
Το όνομα σας ...