ΕΠΣΝΑ: Ορισμός διαιτητών – παρατηρητών και νοσηλευτών

bb

ΑΓΩΝΑ          ΣΑΒΒΑΤΟ 10-10-2020 ΩΡΑ 16:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             44                 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΚΟΡΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΠΑΘΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΟΜΑΡΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                45                 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

Λ.ΖΑΧΑΡΑΚΗ                        46                 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΝΙΚΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΜΠΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           47                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΚΟΤΡΟΤΣΟΥ Ι.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΜΑΡΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΑΨΑΛΗΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           48                 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         49                 ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΤΑΚΟΣ Χ. – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        50                 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   51                 ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΙΓΑΝΗΣ                                52                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΜΠΑΞΑΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΖΑΡΚΑΔΑ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ                           53                 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΚΑΤΣΙΔΓΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΓΟΥΛΑΣ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 11-10-2020 ΩΡΑ 13:00

ΕΜΙΛΕΟΝ                               60                 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΟΤΡΟΤΣΟΥ Ι. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 11-10-2020 ΩΡΑ 16:00

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     54                 ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           55                 ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΜΠΡΗ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                        56                 ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΤΑΚΟΣ ΧΡ. – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΜΠΟΥ

ΚΑΤΟΧΗΣ                              57                 ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΚΥΨΕΛΗΣ                             58                 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΣΠΙΤΗ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                59                 ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΖΥΓΑΣ – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ – ΚΕΦΑΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                         61                 ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΟΤΡΟΤΣΟΥ Ι. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ

Γ. ΝΤΑΪΚΟΣ                           62                 ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΜΑΡΑ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                           63                 ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΖΑΧΑΡΑΚΗ                            64                 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΖΑΡΚΑΔΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                          ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΚΕΦΑΛΗΣ – ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                           ΜΠΑΞΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΔΙΑΣ

ΚΩΛΥΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ:        ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΤΣΑΜΠΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΔΙΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΚΩΛΥΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ:       ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΜΠΑΞΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ:   ΣΟΥΖΑΣ – ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΡΑΥΜΑΤΙΕΣ:                     ΤΣΙΛΙΚΑΣ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                 Ο ΑΝΑΠΛ.ΠΡΟΕΔΡΟΣ                          ΤΟ ΜΕΛΟΣ

         ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡ.                        ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜ.

Ακολουθήστε το nafpaktianews.gr στο Google News και δείτε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Παρακαλώ γράψτε το σχόλιο σας!
Το όνομα σας ...