Μεγάλη εμφάνιση από τον Ατρόμητο Αντιρρίου. Δείτε φωτογραφίες και βίντεο με φάσεις και γκολ του αγώνα…

Μεγάλη εμφάνιση από τον Ατρόμητο Αντιρρίου στο ματς νοκ άουτ του Κυπέλλου ΕΠΣΝΑ που συνέτριψε τον Ακράτητο Δάφνης με 4-0.  Ο Ατρόμητος μπήκε δυνατά στο παιχνίδι και από το πρώτο μέχρι το τελευταίο λεπτό ήταν το αφεντικό του αγώνα με κορυφαίο παίκτη τον Παπαποστόλου  που πέτυχε δυο τέρματα λύνοντας το γόρδιο δεσμό για τους γηπεδούχους με απευθείας εκτέλεση φάουλ  στο 60’ στέλνοντας την μπάλα στο γάμα της εστίας του τερματοφύλακα της Δάφνης Παναγόπουλου . Πολύ καλή η διαιτησία του Δημήτρη Στυλιαρά και των βοηθών Κονίδα και Ανδρεόπουλου.

Ατρόμητος Αντιρρίου

Καραγιάννης (τερμ.) Καραδήμας , Σωτηρόπουλος, Αλεξόπουλος, Πετσίνης, Παπαποστόλου , Κυρίτσης, Βαρελάς, Ζέλιος, Καλαβρουζιώτης, Ταμπάκης, Κάκκος, Ευθυμιόπουλος, Καρακώστας, Παναγιωτόπουλος, Χατζηανδρέου, Παπαδόπουλος Εμα,Παπαδόπουλος Αθ., Μανδέλος.

Ακράτητος Δάφνης

Παναγόπουλος (τερμ), Αδραχτάς, Τσέλιος, Χριστάκης, Γιαννόπουλος, Κάκκος, Κωτσόπουλος, Δημητρόπουλος, Χολέβας, Πελέκης, Πετσίνης, Κανέλος, Καραγεωργόπουλος, Βλαχογιάννης, Ζώης, Τυροπάνης.

Το φιλμ του αγώνα

Ατρόμητος Αντιρρίου – Ακράτητος Δάφνης 4-0

3’ Κάκκος τετ α τετ σουτάρει διαγώνια η μπάλα άουτ

5’ Σουτ διαγώνιο από τον Βαρελά η μπάλα λίγο άουτ

8’ Σέντρα Κάκκος κεφαλιά Βαρελάς άουτ

12’ Σουτ Παπαποστόλου απόκρουση από τον Παναγόπουλο

14’Σουτ Παπαποστόλου απόκρουση του Παναγόπουλου

22’Σουτ Παπαποστόλου από κοντά απόκρουση σε κόρνερ

30’ Αναγκαστική αλλαγή του Χριστάκη στην θέση του  ο Βλαχογιάννης

33’ Σέντρα Κάκκος κεφαλιά Καλαβρουζιώτη άουτ

34’ Σουτ Παπαποδτόλου δύσκολα σε κόρνερ ο Παναγόπουλος

42’Σέντρα Κωτσόπουλου κοντινό σουτ του Χολέβα άουτ

60’Γκοοολ Παπαποστόλου απευθείας εκτέλεση φάουλ η μπάλα στα δίκτυα 1-0

60’ Αλλαγή Ταμπάκης στην θέση του Παναγιωτόπουλος

66’ Γκοοολ Σέντρα  Παναγιωτόπουλου κεφαλιά Καλαβρουζιώτη  η μπάλα στα δίκτυα 2-0

67’ Αλλαγή Κάκκος – Καρακώστας, Ζέλιος- Παπαδόπουλος Εμ.

68’ Γκοοολ Δυνατό σουτ Παναγιωτόπουλου η μπάλα στα δίκτυα 3-0

87’ Γκοοολ Παπαποστόλου τετ α τετ περνά την μπάλα πάνω από τον Παναγόπουλο και κάνι το τελικό 4-0