Ορισμός Διαιτητών-Παρατηρητών-Ιατρών 15 έως 16/10/2011

bb

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ  15-10-2011  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΡΑΠΤΗ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ  15-10-2011  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                         ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΟΝΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                      ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΛΑΜΠΡΟΥ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΛΑΜΠΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΖΑΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΓΟΥΛΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ               ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΓΕΡΟΥΤΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΑΥΓΕΡΗ

ΘΕΡΜΟΥ                              ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ – ΒΕΛΛΙΟΣ – ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               ΑΤΛΑΝΤΕΣ 2010 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                          ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΝΤΖΑΝΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Π.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.

ΕΛΠΙΔΩΝ                             ΕΡΜΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΖΙΟΣ – ΔΗΜΟΥ – ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΤΣΑΚΛΑΤΗΡΑ

ΠΑΛΑΙΡΟΥ                           ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ                             ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:&nbsp

;                     ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                     ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΟΚΚΙΟΣ – ΜΠΕΤΣΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ  15-10-2011  ΩΡΑ  12:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ           ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΤΡΑΝΟΣ – ΚΕΡΑΜΙΣΑΝΟΣ – ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΩΡΑΪΤΗ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ               ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ – ΑΓΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΧΡΕΛΙΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΤΥΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ  15-10-2011  ΩΡΑ  16:00

ΑΣΤΑΚΟΥ                             ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΕΚΕΛΟΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΠΕΤΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                         ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΛΑΜΠΡΟΥ Χ. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΩΡΑΪΤΗ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                         ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Α. – ΤΣΙΚΝΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΠΑΘΑ

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΔΙΩΤΗΣ Ε.Κ. – ΖΥΓΟΥΡΗΣ – ΒΕΛΛΙΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΧΡΕΛΙΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                        ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΜΥΛΩΝΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΚΕΚΕΛΟΣ

ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ           &nbs

p;      ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΛΥΤΡΑΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΛΑΪΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΤΟΜΑΡΑΣ

ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ                ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ – ΚΟΝΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΑΤΣΙΓΚΑ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                    ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΥΡΙΛΗΣ – ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΤΑΝΟΥ                               ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΠΟΛΑΪΤΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΜΠΕΤΣΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΙΝΤΑΣ – ΓΚΙΑΦΗΣ – ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΛΑΜΠΟΥ

ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ              ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ – ΓΕΡΟΥΤΗΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΤΣΟΠΑΝΑΣ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                     ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΧΡΕΛΙΑΣ – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ – ΠΑΤΡΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΟΝΔΥΛΗ

ΔΡΥΜΟΥ                              ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΡΥΜΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΠΟΝΙΑ

 

                                               ΚΥΡΙΑΚΗ  16-10-2011  ΩΡΑ  10:30

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – Μ.ΜΑΛΑΚΑΣΗΣ ΓΑΛΑΤΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΤΣΟΠΑΝΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΓΕΡΟΥΤΗΣ

                                            ΚΥΡΙΑΚΗ  16-10-2011  ΩΡΑ  11:00

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                 ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Δ

ΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΝΗΣ – ΤΟΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                       ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ – ΛΑΜΠΡΟΥ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                     ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΒΕΛΛΙΟΣ – ΜΥΛΩΝΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΝΙΚΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΤΣΑΚΛΑΤΗΡΑ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                         ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΧΡΕΛΙΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΟΝΔΥΛΗ

ΜΠΟΥΚΚΑΣ                         ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

                                               ΚΥΡΙΑΚΗ  16-10-2011  ΩΡΑ  13:00

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ              ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΝΤΖΑΝΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΑΥΓΕΡΗ

                                               ΚΥΡΙΑΚΗ  16-10-2011  ΩΡΑ  16:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                       ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΙΩΑΝΝΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                  ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΣΤΑΜΝΑΣ                              ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΛΑΓΟΥΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΠΑΘΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΠΑΝΟΥ – ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.

ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ                ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: &

nbsp;                    ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΝΗΣ – ΛΑΜΠΡΟΥ Χ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΓΕΡΟΥΤΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Π.Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΛΑΜΠΟΥ

ΦΥΤΕΙΩΝ                             ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΞΥΣΤΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                  ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι.  – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ – ΚΙΝΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.

ΣΤΑΝΟΥ                              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΚΝΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΜΠΕΤΣΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                     ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΓΟΥΛΑΣ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΓΚΙΑΦΗΣ – ΤΟΛΗΣ – ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΑΥΓΕΡΗ

ΠΑΛΑΙΡΟΥ                          ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΛΥΒΑΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΛΥΤΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ             ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΤΣΟΠΑΝΑΣ

ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ                       ΑΕ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΖΙΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΠΟΝΙΑ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ               ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΙΤΣΟΣ – ΣΕΡΕΤΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Π.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΟΝΔΥΛΗ

 

 

 

Ακολουθήστε το nafpaktianews.gr στο Google News αλλά και στο Facebook και Instagram και δείτε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Παρακαλώ γράψτε το σχόλιο σας!
Το όνομα σας ...