Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15-10-2011 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΝΙΔΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΡΟΥΤΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΑΥΓΕΡΗ
ΘΕΡΜΟΥ ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ – ΒΕΛΛΙΟΣ – ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΤΛΑΝΤΕΣ 2010 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΔΟΚΙΜΙΟΥ ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Π.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.
ΕΛΠΙΔΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΖΙΟΣ – ΔΗΜΟΥ – ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΣΑΚΛΑΤΗΡΑ
ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΣΤΑΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: 
; ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΟΚΚΙΟΣ – ΜΠΕΤΣΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15-10-2011 ΩΡΑ 12:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΡΑΝΟΣ – ΚΕΡΑΜΙΣΑΝΟΣ – ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΩΡΑΪΤΗ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ – ΑΓΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΤΥΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15-10-2011 ΩΡΑ 16:00
ΑΣΤΑΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΠΕΤΤΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ Χ. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΩΡΑΪΤΗ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Α. – ΤΣΙΚΝΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΙΩΤΗΣ Ε.Κ. – ΖΥΓΟΥΡΗΣ – ΒΕΛΛΙΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΜΥΛΩΝΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ
ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ &nbs
p; ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΥΤΡΑΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΛΑΪΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΟΜΑΡΑΣ
ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ – ΚΟΝΙΔΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΑΤΣΙΓΚΑ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΥΡΙΛΗΣ – ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΣΤΑΝΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΠΟΛΑΪΤΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΜΠΕΤΣΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΙΝΤΑΣ – ΓΚΙΑΦΗΣ – ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ – ΓΕΡΟΥΤΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΤΣΟΠΑΝΑΣ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ – ΠΑΤΡΩΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΟΝΔΥΛΗ
ΔΡΥΜΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΡΥΜΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16-10-2011 ΩΡΑ 10:30
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – Μ.ΜΑΛΑΚΑΣΗΣ ΓΑΛΑΤΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΤΣΟΠΑΝΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΓΕΡΟΥΤΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16-10-2011 ΩΡΑ 11:00
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Δ
ΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΝΗΣ – ΤΟΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ – ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΒΕΛΛΙΟΣ – ΜΥΛΩΝΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΣΑΚΛΑΤΗΡΑ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΧΡΕΛΙΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΟΝΔΥΛΗ
ΜΠΟΥΚΚΑΣ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16-10-2011 ΩΡΑ 13:00
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΝΤΖΑΝΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΑΥΓΕΡΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16-10-2011 ΩΡΑ 16:00
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΣΤΑΜΝΑΣ ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΛΑΓΟΥΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΠΑΝΟΥ – ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.
ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: &
nbsp; ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΝΗΣ – ΛΑΜΠΡΟΥ Χ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΓΕΡΟΥΤΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Π.Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΦΥΤΕΙΩΝ ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΞΥΣΤΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι. – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ – ΚΙΝΤΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.
ΣΤΑΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΚΝΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΜΠΕΤΣΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΤΟΛΗΣ – ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΑΥΓΕΡΗ
ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΥΒΑΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΛΥΤΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΤΣΟΠΑΝΑΣ
ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ ΑΕ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΖΙΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΙΤΣΟΣ – ΣΕΡΕΤΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Π.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΟΝΔΥΛΗ