Ορισμός Διαιτητών-Παρατηρητών-Ιατρών του πρωταθλήματος Ε.Π.Σ.Ν. Αιτωλοακαρνανίας από 17 έως 21/9

bb

 

Δείτε το πρόγραμμα όλων των αγώνων  της ΕΠΣΝ Αιτωλοακαρνανίας καθώς του διαιτητές και παρατηρητές.
 
 
 

                                      ΣΑΒΒΑΤΟ  17-9-2011  ΩΡΑ  17:30

ΘΕΟΔ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΠΑΝΟΥ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΜΠΑΘΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΠΑΘΑ

ΑΣΤΑΚΟΥ                        ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΝΙΔΑΣ- ΚΑΛΥΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                     ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΛΥΤΡΑΣ – ΔΗΜΑΡΑΣ – ΠΡΕΜΕΤΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΜΑΝΘΟΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                     ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΤΣΙΚΝΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                    ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΔΙΩΤΗΣ Ε.Κ. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΝΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΡΙΣΒΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ           ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ               ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΓΚΙΑΦΗΣ – ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΙΝΤΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΔΕΛΗΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.

                                      ΚΥΡΙΑΚΗ  18-9-2011  ΩΡΑ  17:00  (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΙΤΣΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ               ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒΜΝΗΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΑΜΠΡΟΥ Β.

ΥΠΕΥΘ
ΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΑΛΜΠΑΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΩΡΑΪΤΗ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                      ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΑΥΓΕΡΗ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ                      ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΛΑΜΠΡΟΥ Χ. – ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ. – ΤΟΛΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΓΟΥΛΑΣ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                   ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΛΙΟΝΑΣ – ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΕΡΑΜΙΣΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΛΑΜΠΟΥ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                  ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΤΣΟΠΑΝΑΣ Κ.

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ             ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΒΕΛΛΙΟΣ – ΜΥΛΩΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑ

ΣΤΑΝΟΥ                          ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΟΝΙΔΑΣ – ΣΕΡΕΤΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΠΟΝΙΑ

ΜΠΟΥΚΑΣ                       ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

                                      ΤΕΤΑΡΤΗ  21-9-2011  ΩΡΑ  17:00  (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ – ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ – ΝΤΖΑΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΤΟΥΜΠΑΚΟΥ

ΣΤΑΜΝΑΣ                        ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ             ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.

                                      ΤΕΤΑΡΤΗ  21-9-2011  ΩΡΑ  17:30  (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΕΜΙΛΕΩΝ                        ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΜΥΛΩΝΑΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΜΑΜΑΣΟΥΛΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

 

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                      ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Π.Κ.

 

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                  &nb

sp;    ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΠΑΤΡΩΝΗΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗΣ:                       ΡΟΔΑΤΟΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ

 

 

 

Ακολουθήστε το nafpaktianews.gr στο Google News αλλά και στο Facebook και Instagram και δείτε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Παρακαλώ γράψτε το σχόλιο σας!
Το όνομα σας ...