Ορισμός διαιτητών-παρατηρητών-νοσηλευτών

 ΚΩΔΙΚΟΣ

                                                ΑΓΩΝΑ           ΣΑΒΒΑΤΟ  2-3-2024  ΩΡΑ  10:00 (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ                                   123              ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  2-3-2024  ΩΡΑ  10:30 (Κ-14)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           116              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  2-3-2024  ΩΡΑ  10:30 (Κ-16)

ΚΑΤΟΧΗΣ                              117              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    118              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  2-3-2024  ΩΡΑ  11:30  (Κ-16)

ΡΗΓΑΝΑ                                 119              ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  2-3-2024  ΩΡΑ  12:15 (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ                                   115              ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  2-3-2014  ΩΡΑ  12:30  (Κ-14)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                120              ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 2-3-2024  ΩΡΑ  15:30

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                332              ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΜΠΑΚΑΣ – ΚΕΦΑΛΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                                 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΖΑΧΑΡΑΚΗ                            333              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΖΥΓΑΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΥ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        334              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ  (ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΕΞΕΔΡΩΝ)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΜΠΑΞΑΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΑΛΜΠΑΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                                 ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ                           335              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΗΛΙΟΣ – ΚΟΚΜΟΤΟΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΓΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                                 ΤΟΜΑΡΑΣ

ΡΗΓΑΝΑ                                 336              ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                                 ΚΕΚΕΛΟΣ

ΚΑΤΟΧΗΣ                              337              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                                 ΧΡΕΛΙΑΣ

ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ                   338              ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΔΙΩΤΗΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ

ΛΥΓΙΑΣ                                   339              ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΛΑΧΟΣ – ΛΙΟΝΑΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              340              ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΑΝΙΑΣ – ΜΠΕΛΕΣΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  2-3-2024  ΩΡΑ  18:30  (Κ-14)

ΡΗΓΑΝΑ                                 121              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                122              ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ ΕΛ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  3-3-2024  ΩΡΑ  11:00  (Κ-16)

ΡΗΓΑΝΑ                                 124              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  3-3-2024  ΩΡΑ  11:30 (Κ-16)

ΑΣΤΑΚΟΥ                              125              ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                126              ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  3-3-2024  ΩΡΑ  11:30

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        341              ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                342              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΗΛΙΟΣ – ΚΟΚΜΟΤΟΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  3-3-2024  ΩΡΑ  12:00

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   343              ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΡΩΜΑ ΒΑΡΕΤΑΔΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΓ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  3-3-2024  ΩΡΑ  12:15  (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ                                   127              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΝΑΒΟΛΗ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  3-3-2024  ΩΡΑ  15:30

ΡΗΓΑΝΑ                                 344              ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΗΛΙΟΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ                     345              ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΟΚΜΟΤΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                346              ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΓΟΥΛΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                347              ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           348              ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 1949 – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΙΩΤΗΣ Κ. – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    349              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ β’

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΓ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΡ. ΖΑΧΑΡΑΚΗ                    350              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΜΠΕΛΕΣΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                          ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΓ.

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                           ΛΙΟΝΑΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                       ΝΤΡΕΛΙΑΣ – ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΤΑΚΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΖΩΓΑΣ – ΘΩΔΗΣ -ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                       ΝΤΡΕΛΙΑΣ – ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΤΑΚΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΖΩΓΑΣ – ΘΩΔΗΣ – ΔΑΝΙΑΣ Π.

ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΓΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ:              ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΖΥΓΑΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ – ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ – ΚΕΦΑΛΗΣ

Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ



Ακολουθήστε μας σε Google News, Facebook και Instagram και δείτε πρώτοι όλες τις ειδήσεις.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Παρακαλώ γράψτε το σχόλιο σας!
Το όνομα σας ...