Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣΝΑ η προκήρυξη των πρωταθλημάτων Α,Β, Γ, Δείτε αναλυτικά.
Α’ ΕΠΣΝΑ
1.ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
3.ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
4.ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
5.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
6.ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ
7.ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
8.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ
9.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
10.ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
11.ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
12.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
13.ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14.ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
B’ ΕΠΣΝΑ – Όμιλος 1ος
1. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
2. ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
3.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
4.ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
5.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ
6.ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
7.ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
8.ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
9. ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
10.ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
11.ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
12. ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
13. ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
14. ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
B’ ΕΠΣΝΑ – Όμιλος 2ος
1.ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
3.ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
4.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
5.ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
6.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
7.ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
8.ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
9.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
10.ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟY
11. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
12. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
13. ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
14. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
B’ ΕΠΣΝΑ – Όμιλος 3ος
1.ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
2.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
3.ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
4.ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
5.ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
6.ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
7.ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
8.ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
9.ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
10.ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
11.ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
12.ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
13.ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
14.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ
Γ’ ΕΠΣΝΑ 2013-14
Ομάδες 37- 4 όμιλοι
1.ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
2.ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ
3.ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
5.ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
6.ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ
7.Μ.ΜΑΛΑΚΑΣΗΣ ΓΑΛΑΤΑ
8.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
9.ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
10. ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
11.ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ
12.ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
13.ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
14.ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
15.ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
16.ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ
17.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
18.ΑΕ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ
19.ΑΕ ΤΡΥΦΟΥ
20.ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ
21.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΡΝΑΚΑ 2009
22.ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
23.ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
24.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
25.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
26.ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
27.ΑΤΛΑΝΤΕΣ 2010
28.ΑΓΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
29.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008
30.ΑΚΑΡΝΑΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
31.ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ
32.ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ
33.ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ
34.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΡΥΜΟΥ
35.ΕΡΜΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
36.ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
37.ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ