Τα κανάλια που θα δείξουν σήμερα ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο, Super League, Basket League, βόλεϊ, χάντμπολ, πόλο και Τσιτσιπά

Τα κανάλια που θα δείξουν σήμερα ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο, Super League, Basket League, βόλεϊ, χάντμπολ, πόλο και Τσιτσιπά

Πανδαισία αθλητικών μεταδόσεων περιλαμβάνει το πρόγραμμα του Σαββάτου, με το αθηναϊκό ντέρμπι ΑΕΚ-Παναθηναϊκός για τη Super League να ξεχωρίζει.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

10:15 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Κράνισκα Γκόρα Αλπικό Σκι

11:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο Σκι Ανώμαλου Δρόμου

11:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Σπίντλερουβ Μλιν Αλπικό Σκι

12:20 Cosmote Sport 5 HD Τρίτες Ελεύθερες Δοκιμές Grand Prix Κατάρ Moto3

13:15 Cosmote Sport 5 HD Τρίτες Ελεύθερες Δοκιμές Grand Prix Κατάρ Moto2

13:30 Eurosport 2 Strade Bianche Ποδηλασία

14:00 Cosmote Sport 8 HD Κολωνία-Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga 2

14:00 Cosmote Sport 2 HD Αλαβές-Έιμπαρ La Liga

14:00 ΕΡΤ Sports HD Παλαιό Φάληρο-Γλυφάδα Πόλο

14:10 Cosmote Sport 5 HD Τρίτες Ελεύθερες Δοκιμές Grand Prix Κατάρ MotoGP

14:30 Cosmote Sport 1 HD Κρίσταλ Πάλας-Μπράιτον Premier League

14:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο Βορινό Σύνθετο

15:00 Eurosport 2 Strade Bianche Ποδηλασία

15:00 ΕΡΤ3 ΑΕ Καραϊσκάκης-Παναχαϊκή Football League

15:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο Άλμα με Σκι

15:45 ΕΡΤ2 Άρης-Κολοσσός Ρόδου, Κύμη-ΠΑΟΚ, Προμηθέας Πάτρας-Ρέθυμνο & Ήφαιστος Λήμνου-Περιστέρι Basket League (Παράλληλες Μεταδόσεις)

16:00 ΕΡΤ1 Ξάνθη-Αστέρας Τρίπολης Super League

16:20 Cosmote Sport 7 HD SS10 Guanajuatito 1 Τουρνουά Ράλι WRC

16:25 Cosmote Sport 5 HD Κατατακτήριες Δοκιμές Grand Prix Κατάρ Moto3

 16:30 Cosmote Sport 9 HD Φράιμπουργκ-Χέρτα Βερολίνου Bundesliga

16:30 Cosmote Sport 8 HD Λειψία-Άουγκσμπουργκ Bundesliga

16:30 Cosmote Sport 3 HD Ντόρτμουντ-Στουτγάρδη Bundesliga

16:30 Cosmote Sport 2 HD Μπάγερν Μονάχου-Βόλφσμπουργκ Bundesliga

17:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Handball Premier

17:00 ΕΡΤ Play1 Παναθηναϊκός-Παμβοχαϊκός Volley League

17:00 Novasports 2HD Γουέστ Μπρόμιτς-Ίπσουιτς Championship

17:15 Cosmote Sport 1 HD Ατλέτικο Μαδρίτης-Λεγανές La Liga

17:20 Cosmote Sport 5 HD Κατατακτήριες Δοκιμές Grand Prix Κατάρ Moto2

17:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Όστερσουντ Δίαθλο

18:00 Novasports 4HD Στρασβούργο-Λιόν Ligue 1

18:00 ΕΡΤ2 Χολαργός-ΑΕΚ Basket League

18:10 Cosmote Sport 7 HD SS11 Otates 1 Τουρνουά Ράλι WRC

18:15 Cosmote Sport 5 HD Τέταρτες Ελεύθερες Δοκιμές Grand Prix Κατάρ MotoGP

18:55 Cosmote Sport 5 HD Κατατακτήριες Δοκιμές Grand Prix Κατάρ MotoGP

19:00 Cosmote Sport 7 HD SS12 El Brinco Nueva Τουρνουά Ράλι WRC

19:00 Cosmote Sport 8 HD Μπανταλόνα-Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa

19:00 Cosmote Sport 4 HD Νιου Γιορκ Νικς-Σακραμέντο Κινγκς NBA

19:00 Novasports 3HD Πάρμα-Τζένοα Serie A

 19:15 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βουνό Μάμοθ Ελεύθερο Σκι

19:30 Cosmote Sport 1 HD Μάντσεστερ Σίτι-Γουότφορντ Premier League

19:30 Cosmote Sport 2 HD Μπαρτσελόνα-Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga

19:30 Cosmote Sport 3 HD Μάιντς-Γκλάντμπαχ Bundesliga

19:30 Novasports 1HD ΑΕΚ-Παναθηναϊκός Super League

20:45 Novasports 4HD Αϊντχόφεν-Μπρέντα Eredivisie

20:55 Eurosport 1 Players Championship Πρέστον

21:00 Cosmote Sport 6 HD Τσιτσιπάς-Αλιασίμ Indian Wells Τένις

21:00 Novasports 3HD Μονακό-Μπορντό Ligue 1

21:30 Novasports 2HD Κιέβο Βερόνα-Μίλαν Serie A

21:30 Cosmote Sport 9 HD Κονελιάνο-Φιρέντσε Ιταλικό Πρωτάθλημα Βόλεϊ Γυναικών

21:45 Cosmote Sport 2 HD Χετάφε-Ουέσκα La Liga

22:00 FOX Sports Sabres-Avalanche NHL

22:30 Cosmote Sport 7 HD SS13 Guanajuatito 2 Τουρνουά Ράλι WRC

22:30 Cosmote Sport 8 HD Μποαβίστα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga NOS

22:45 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βουνό Μάμοθ Σνόουμπορντ

00:25 Cosmote Sport 7 HD SS14 Otates 2 Τουρνουά Ράλι WRC

01:00 ΣΚΑΪ WWE Raw

03:30 Cosmote Sport 4 HD Λος Άντζελες Λέικερς-Μπόστον Σέλτικς NBA

Πηγή: Filathlos.gr

Πηγή: https://www.kontranews.gr/SPOR/356484-Ta-kanalia-poy-tha-deixoyn-semera-eyropaiko-podosphairo-Super-League-Basket-League-bolei-chantmpol-polo-kai-Tsitsipa ΣΠΟΡ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Παρακαλώ γράψτε το σχόλιο σας!
Το όνομα σας ...