bb

Διενεργήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ στο πάρκο Γουδή η κλήρωση για τον καταρτισμό του αγωνιστικού προγράμματος για τους ομίλους του πρωταθλήματος Γ’ Εθνικής Κατηγορίας περιόδου 2021-2022.

Με ομάδες από την Αχαΐα, την Αιτωλοακαρνανία, την Πρέβεζα/Λευκάδα, την Άρτα, τη Ζάκυνθο, την Ηλεία και τη Μεσσηνία στελεχώνεται ο 4ος όμιλος.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής 2021-2022.

1η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου –Αίας Γαστούνης
Διαγόρας Βραχνέικων –Τηλυκράτης
Αναγέννηση Άρτας –Παναιγιάλειος
Ναυπακτιακός Αστέρας –ΑΟ Διαβολιτσίου
Αχέρων Καναλακίου –Παναχαϊκή
Αμβρακικός Λουτρού –Παμβουπρασιακός
Ρεπό:Παναγρινιακός
2η αγωνιστική
Παναγρινιακός –Εθνικός Σκουλικάδου
Αίας Γαστούνης –Διαγόρας Βραχνέικων
Τηλυκράτης –Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναιγιάλειος –Αχέρων Καναλακίου
ΑΟ Διαβολιτσίου –Αμβρακικός Λουτρού
Παναχαϊκή –Παμβουπρασιακός
Ρεπό:Αναγέννηση Άρτας
3η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου –Διαγόρας Βραχνέικων
Αναγέννηση Άρτας –Παναγρινιακός
Ναυπακτιακός Αστέρας –Αίας Γαστούνης
Αμβρακικός Λουτρού –Τηλυκράτης
Παμβουπρασιακός –Παναιγιάλειος
Παναχαϊκή –ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρεπό:Αχέρων Καναλακίου
4η αγωνιστική
Αναγέννηση Άρτας –Εθνικός Σκουλικάδου
Διαγόρας Βραχνέικων –Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναγρινιακός –Αχέρων Καναλακίου
Αίας Γαστούνης –Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης –Παναχαϊκή
Παναιγιάλειος –ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρεπό:Παμβουπρασιακός
5η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου –Ναυπακτιακός Αστέρας
Αχέρων Καναλακίου –Αναγέννηση Άρτας
Αμβρακικός Λουτρού –Διαγόρας Βραχνέικων
Παμβουπρασιακός –Παναγρινιακός
Παναχαϊκή –Αίας Γαστούνης
Παναιγιάλειος –Τηλυκράτης
Ρεπό:ΑΟ Διαβολιτσίου
6η αγωνιστική
Αχέρων Καναλακίου –Εθνικός Σκουλικάδου
Ναυπακτιακός Αστέρας –Αμβρακικός Λουτρού
Αναγέννηση Άρτας –Παμβουπρασιακός
Διαγόρας Βραχνέικων –Παναχαϊκή
Παναγρινιακός –ΑΟ Διαβολιτσίου
Αίας Γαστούνης –Παναιγιάλειος
Ρεπό:Τηλυκράτης
7η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου –Αμβρακικός Λουτρού
Παμβουπρασιακός –Αχέρων Καναλακίου
Παναχαϊκή –Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΟ Διαβολιτσίου –Αναγέννηση Άρτας
Παναιγιάλειος –Διαγόρας Βραχνέικων
Τηλυκράτης –Παναγρινιακός
Ρεπό:Αίας Γαστούνης
8η αγωνιστική
Παμβουπρασιακός –Εθνικός Σκουλικάδου
Αμβρακικός Λουτρού –Παναχαϊκή
Αχέρων Καναλακίου –ΑΟ Διαβολιτσίου
Ναυπακτιακός Αστέρας –Παναιγιάλειος
Αναγέννηση Άρτας –Τηλυκράτης
Παναγρινιακός –Αίας Γαστούνης
Ρεπό:Διαγόρας Βραχνέικων
9η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου –Παναχαϊκή
ΑΟ Διαβολιτσίου –Παμβουπρασιακός
Παναιγιάλειος –Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης –Αχέρων Καναλακίου
Αίας Γαστούνης –Αναγέννηση Άρτας
Διαγόρας Βραχνέικων –Παναγρινιακός
Ρεπό:Ναυπακτιακός Αστέρας
10η αγωνιστική
ΑΟ Διαβολιτσίου –Εθνικός Σκουλικάδου
Παναχαϊκή –Παναιγιάλειος
Παμβουπρασιακός –Τηλυκράτης
Αχέρων Καναλακίου –Αίας Γαστούνης
Ναυπακτιακός Αστέρας –Παναγρινιακός
Αναγέννηση Άρτας –Διαγόρας Βραχνέικων
Ρεπό:Αμβρακικός Λουτρού
11η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου –Παναιγιάλειος
Τηλυκράτης –ΑΟ Διαβολιτσίου
Αίας Γαστούνης –Παμβουπρασιακός
Παναγρινιακός –Αμβρακικός Λουτρού
Διαγόρας Βραχνέικων –Αχέρων Καναλακίου
Ναυπακτιακός Αστέρας –Αναγέννηση Άρτας
Ρεπό:Παναχαϊκή
12η αγωνιστική
Τηλυκράτης –Εθνικός Σκουλικάδου
ΑΟ Διαβολιτσίου –Αίας Γαστούνης
Παναχαϊκή –Παναγρινιακός
Παμβουπρασιακός –Διαγόρας Βραχνέικων
Αμβρακικός Λουτρού –Αναγέννηση Άρτας
Αχέρων Καναλακίου –Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό:Παναιγιάλειος
13η αγωνιστική
Αίας Γαστούνης –Τηλυκράτης
Παναγρινιακός –Παναιγιάλειος
Διαγόρας Βραχνέικων –ΑΟ Διαβολιτσίου
Αναγέννηση Άρτας –Παναχαϊκή
Ναυπακτιακός Αστέρας –Παμβουπρασιακός
Αμβρακικός Λουτρού –Αχέρων Καναλακίου
Ρεπό:Εθνικός Σκουλικάδου

onsports.gr

Ακολουθήστε το nafpaktianews.gr στο Google News και δείτε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Παρακαλώ γράψτε το σχόλιο σας!
Το όνομα σας ...