Όλα τα ονόματα του Συνδυασμού του Γιώργου Καπεντζώνη

Όλα τα ονόματα του Συνδυασμού

Οι Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι ανά Εκλογική Περιφέρεια για τον  Δήμο Δωρίδος είναι οι παρακάτω:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ

  1. Κολλίντζα Ευθαλία, Εμπορική δραστηριότητα, από το Περιβόλι.
  2. Μητρόπουλος Χρήστος, Γεωπόνος – Αρχιτέκτων Τοπίου, από Υψηλό Χωριό.
  3. Μπαρπούτης Ιωάννης, Υπάλληλος ΕΛΤΑ, από Κροκύλειο.
  4. Παλασκώνης Κωνσταντίνος, Επιχειρηματίας, Αντιδήμαρχος, από Αρτοτίνα.
  5. Παπαδοπούλου Μπίμπα Άννα, Υπάλληλος στη Λυρική Σκηνή Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος, από Πενταγιού.

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΠΑΛΙΟΥ

  1. Αγγελοπούλου – Τσιγάρα Δήμητρα, Επιχειρήσεις Εστίασης, από Μοναστηράκι.
  2. Αλεξανδρής Νικόλαος, Επιχειρηματίας από το Δροσάτο.
  3. Διαμαντόπουλος Κωνσταντίνος (Κουρκούρας), Αστυνομικός, από Ευπάλιο.
  4. Ευσταθίου Ανδρέας, Επιχειρηματίας, Αντιδήμαρχος, από Καστράκι.
  5. Καραμπάρπας Αντώνιος, Πολιτικός Μηχανικός, από Μανάγουλη.
  6. Καρβέλλας Αριστοτέλης, Πρόεδρος του Συνδέσμου Εισαγωγέων Τροφίμων και Ποτών Εξωτερικού, από Κούκουρα Κλήματος Ευπαλίου.
  7. Κοϊνη Αθηνά, Πρωταθλήτρια Ελλάδος Στίβου, από Κουπάκι.
  8. Κουφογιάννη Βασιλική, Τουριστικές Επιχειρήσεις, από Χιλιαδού.
  9. Μανιώτης ΑΘανάσιος, Δασικός Υπάλληλος Δασονομείου Ευπαλίου, από Παλαιοξάρι.
  10. Μπισμπίκη Λαγαρού Αγγελική, Προϊσταμένη Διοικητικών & Οικονομικών Υπηρεσιών Δημοτικού Λιμενικού Ταμείου Ναυπάκτου,  από Μαλάματα.
  11. Παπαγεωργίου Ελένη, Επιχειρηματίας Εστίασης από Παραλία Σεργούλας.
  12. Σπυροπούλου Παναγιώτα (Πένυ), Δικηγόρος, από Ευπάλιο.
  13. Στεφανή Χαρούλα, Υπάλληλος Εθνικής Λυρικής Σκηνής, από Φιλοθέη.
  14. Σωτηρόπουλος Χρήστος, Συνταξιούχος Εφοριακός Υπάλληλος, από Τρίκορφο.
  15. Τασάκος Ευθύμιος, Επιχειρήσεις Εστίασης, από Μαραθιά.
  16. Τσιονάκας Θωμάς, Υπηρετεί στο  Λιμενικό Σώμα, από Μαλάματα.
  17. Φλέγγας Ιωάννης, Επιχειρηματίας Εστίασης, Δημοτικός Σύμβουλος, από Ευπάλιο.
  18. Φρομουζοπούλου Ανθή, Φοιτήτρια Μαιευτικής Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής, από Μαραθιά.

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ

  1. Ασημακόπουλος Μιλτιάδης, Πολιτικός Μηχανικός, από Λιδωρίκι.
  2. Γλυμίτσας Γεώργιος, ΠροϊστάμενοςΙΚΑ, Δημοτικός Σύμβουλος, από Άβορο.
  3. Κοντογιώργου Ασήμω, Επιχειρήσεις Εστίασης, από Διακόπι.
  4. Κυριανάκης Ευθύμιος, Συνταξιούχος Γενικός Διευθυντής Kodak,από Λευκαδίτι.
  5. Μαυρομμάτης Εμμανουήλ, Αρχιφύλακας στο Α.Τ. Δωρίδος στο Λιδωρίκι, από Πεντάπολη.
  6. Παπαδοπούλου Γεωργία, Φιλόλογος, από Λιδωρίκι.
  7. Παπακωνσταντίνου Δημήτριος, Συνταξιούχος ΟΤΕ, Αντιδήμαρχος, από Λιδωρίκι.
  8. Πολίτου Διονυσία, Ιδιωτική υπάλληλος, Υπεύθυνη λειτουργίας σε εταιρία Facility Management, από Συκιά.
  9. Τσιώτα Κωνσταντίνα, Επιχειρήσεις Εστίασης, από Πεντάπολη.
  10. Υφαντής Κωνσταντίνος, Επιχειρηματίας, Δημοτικός Σύμβουλος, από Πεντάπολη.
  11. Χαρδαλούπας Ιωάννης, Κτηνοτρόφος, από Αμυγδαλιά.

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ

  1. Ζέτος Παναγιώτης, Ξενοδοχειακή Επιχείρηση, Αντιδήμαρχος, από Τριζόνια.
  2. Καραχάλιος Δημήτριος, Συνταξιούχος ΙΚΑ, Πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου, από Γλυφάδα.
  3. Κοντάρη Μαρία, Εκπαιδευτικός – Μηχανικός Αυτοματισμού, από Ερατεινή.
  4. Κορομπίλης Ηλίας, Συνταξιούχος Ολυμπιακής Αεροπορίας, Πρόεδρος Κοινότητας Τολοφώνας.
  5. Κουτρούκη Μαρία – Βιολέττα (Μαριέττα), Πολιτικός Μηχανικός, από Άγιο Σπυρίδωνα.
  6. Παπαδημητρίου –  Μαρούλη Ελένη, Απόστρατος Ανθυπαστυνόμος ΕΛΑΣ,από Τολοφώνα.
  7. Πολίτης Σταύρος,Επιχειρηματίας, Πρόεδρος Κοινότητας Ερατεινής.
  8. Σχίζας Επαμεινώνδας, Εργολάβος Οικοδομών, από Γλυφάδα.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Παρακαλώ γράψτε το σχόλιο σας!
Το όνομα σας ...