Δεύτερη νίκη για τους Νέους Ναυπάκτου.

ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 3

ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 2

Δεύτερη συνεχόμενη νίκη για τους νεαρούς παίκτες του Γιάννη Πανουργιά. Πριν συμπληρωθεί το πρώτο λεπτό του αγώνα με κάθετη μπαλιά ο Γιαννόπουλος θα βρεί τον Δεσποτόπουλο που με πλασέ θα ανοίξει το σκόρ. Ο Τσέπελε στο 25’ με σούτ έξω από τη μεγάλη περιοχή θα κάνει το 2-0. Στο 65’ οι φιλοξενούμενοι θα μειώσουν το σκόρ. Όμως οι γηπεδούχοι θα απαντήσουν άμεσα με τον Μαγάλο στο 75’ να πετυχαίνει ένα όμορφο γκολ και να κάνει το 3-1 με ατομική προσπάθεια και σούτ έξω από τη μεγάλη περιοχή. Στις καθυστερήσεις του αγώνα οι φιλοξενούμενοι θα καταφέρουν να μειώσουν πάλι το σκόρ σε 3-2με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Σαλαγιάννη.

Νέοι Ναυπάκτου: Νικόπουλος, Τριανταφύλλου(70’ Παναγόπουλος), Καλτσής, Πετσίνης Δ., Ραυτόπουλος, Τσελέπε, Σακελάρης(75’ Μιχαλόπουλος), Γιαννόπουλος, Ξάνθης(70’ Μάγαλος), Ζαΐμης, Δεσποτόπουλος.