ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΓΥΡΟΣ
29Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ 0-3 Α/Α
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 1-2
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ 3-0 Α/Α
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 0-1
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 0-0
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΡΕΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 2-0
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 2-1
28Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – Γ.Ο.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2-1
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – Α.Ε.ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ 1-2
Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 2-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 0-3 α.α
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 0-3 α.α
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0-3
27Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 3-0
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Α/Α 3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ 5-1
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 2-0
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ Α/Α 3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 4-0
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 1-0
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 3-0
26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2-0
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 4-4
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ 3-0
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 0-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 0-3 Α/Α
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 1-1
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 3-2
25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ 0-3
ΝΑΥΠ.ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 1-3
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1-1
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ 4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ 0-3 Α/Α
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 2-0
24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ Α/Α
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 3-2
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ Κυριακή
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ 3-0 Α/Α
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 2-1
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 4-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 2-0
ΝΑΥΠ.ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 4-0
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ.ΑΣΤΕΡΑΣ 2-1
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 1-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ Δ ΑΦΝΗΣ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ 3-0 A/A
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0-2
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ 1-1
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0-2
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 3-2
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 6-1
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1-0
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ 1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 3-2
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ 3-0 Α/Α
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 1-1
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΝΑΥΠ.ΑΣΤΕΡΑΣ 0-2
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ 3-0
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 1-1
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 1-0
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 0-3 A/A
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 1-0
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0-2
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 1-0
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ 4-2
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΚΤΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ Α/Α 3-0
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 2-2
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 0-4
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 1-2
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 0-1
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 1-4
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 1-2
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 3-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 1-1
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 2-0
16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – Γ.Ο.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1-0
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 3-2
______________________
ΠΡΩΤΟΣ ΓΥΡΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 0-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 2-0
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 2-2
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 2-2
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 4-1
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 0-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 0-0
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ 5-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 1-0
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ 2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ 3-1
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 0-1
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 2-2
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ 2-0
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1-2
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 6-0
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 1-2
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 0-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 2-1
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ 4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0-2
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 2-1
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 1-3
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ 3-0
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 3-1
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 0-2
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 1-1
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ 3-0
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 1-5
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 0-0
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 0-1
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 1-1
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 4-2
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ 3-1
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ 2-0
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 2-1
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 2-1
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ 1-2
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0-5
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 2-0
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ 5-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 1-0
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΒΛ.
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 1-0
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 1-2
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 1-0
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 1-0
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 7-1
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ 3-2
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΓΟ ΜΕ]
]>