Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία της Β’ κατηγορίας σε 1ο, 2ο και 3 όμιλο το Σαββατοκύριακο 9-10/11/2019.
Β’ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ Α’ ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική | ||
Ημ. & Ώρα | Αναμέτρηση | Σκορ |
ΣΑΒ.15:00 | ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ | 2-2 |
ΚΥΡ.15:00 | ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ | 2-1 |
ΚΥΡ.15:00 | ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ | 0-3 |
ΚΥΡ.15:00 | ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ | 0-4 |
ΡΕΠΟ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ | — |
Β’ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική | ||
Ημ. & Ώρα | Αναμέτρηση | Σκορ |
ΣΑΒ.15:00 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ | 0-0 |
ΚΥΡ.15:00 | ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | 2-1 |
ΚΥΡ.15:00 | ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ | 4-1 |
ΚΥΡ.15:00 | ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ | 1-3 |
ΡΕΠΟ | ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ | — |
Β’ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική | ||
Ημ. & Ώρα | Αναμέτρηση | Σκορ |
ΣΑΒ.15:00 | ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ | 0-0 |
ΣΑΒ.15:00 | ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ | 3-0 |
ΚΥΡ.15:00 | Α.Ε ΑΛΥΖΙΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ | 1-0 |
ΚΥΡ.15:00 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ | 0-2 |
Βαθμολογία 6ης αγωνιστικής
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | ΓΚΟΛ |
1 | ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ | 14 |
|
|
2 | ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ | 14 |
|
|
3 | ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ | 9 |
|
|
4 | ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ | 8 |
|
|
5 | ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ | 8 |
|
|
6 | ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ | 7 |
|
|
7 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ | 4 |
|
|
8 | ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ | 3 |
|
|
9 | ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ | 0 |
|
Βαθμολογία 6ης αγωνιστικής
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | ΓΚΟΛ |
1 | ΑΟ ΡΗΓΑΝΑΣ | 13 |
|
|
2 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ | 12 |
|
|
3 | ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 10 |
|
|
4 | ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ | 8 |
|
|
5 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 8 |
|
|
6 | ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ | 7 |
|
|
7 | ΧΡ. ΑΣΤ. ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ | 7 |
|
|
8 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ | 5 |
|
|
9 | ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ | 4 |
|
Βαθμολογία 5ης αγωνιστικής
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | ΓΚΟΛ |
1 | ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ | 13 |
|
|
2 | ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ | 12 |
|
|
3 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ | 7 |
|
|
4 | ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ | 7 |
|
|
5 | ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ | 7 |
|
|
6 | ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ | 6 |
|
|
7 | ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ | 2 |
|
|
8 | ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ | 1 |
|