ΣΑΒΒΑΤΟ 13-10-2012 ΩΡΑ 10:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΚΑΤΟΧΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΞΥΣΤΡΑΣ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΛΛΗ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΕΥΘΥΜΙΟΥ – ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Π. – ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΑΥΓΕΡΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-10-2012 ΩΡΑ 11:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΟΥ – ΚΑΓΙΑΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΣΚΑΦΙΔΑ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΤΛΑΝΤΕΣ 2010 – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΙΖΑΛΟΥ – ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Ν. – ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-10-2012 ΩΡΑ 16:00
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΝΤΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒΡ/ΜΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΙΩΤΗΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΚΟΛΛΑΤΟΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΛΙΟΣ – ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΜΥΛΩΝΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΡΟΜΠΟΛΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΑΣΣΗΣ
ΕΜΙΛΕΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ ΑΘ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΤΙΛΙΔΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ – ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΛΛΗ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΣΚΑΦΙΔΑ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΤΣΙΚΝΑΣ – ΤΟΛΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΩΡΑΪΤΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ Σ.
ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – Μ.ΜΑΛΑΚΑΣΗΣ ΓΑΛΑΤΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΟΝΔΥΛΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΡΟΥΜΕΛΗΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΓΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ – ΖΗΣΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14-10-2012 ΩΡΑ 11:00
ΛΥΣΙΜΑΧΙΑΣ ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ
ΘΕΡΜΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΣΣΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ – ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΙΤΣΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΖΕΡΒΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14-10-2012 ΩΡΑ 16:00
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΑΥΓΕΡΗ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΥΛΩΝΑΣ – ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΒΕΛΛΙΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΕΛΗΜΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΩΡΑΪΤΗ
ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΧΡΕΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΖΗΣΗ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΟΥΜΕΛΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΦΥΤΕΙΩΝ ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΚΝΑΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ
ΣΤΑΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΝΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΟΝΔΥΛΗ
ΟΧΘΙΩΝ ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Π. – ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΜΥΤΙΚΑ ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ – ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΜΠΙΤΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΖΕΡΒΑΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΑΓ. ΘΩΜΑ ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΟΛΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.