ΣΑΒΒΑΤΟ 27-10-2012 ΩΡΑ 10:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΞΥΣΤΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΕΥΘΥΜΙΟΥ – ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΕΜΙΛΕΩΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ – ΠΟΛΙΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΚΑΡΝΑΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ – ΔΗΜΟΥ – ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΟΝΔΥΛΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-10-2012 ΩΡΑ 11:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΕΛΠΙΔΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-10-2012 ΩΡΑ 16:00
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΤΣΙΚΝΑΣ – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΝΤΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΙΩΤΗΣ – ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΤΖΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΩΡΑΪΤΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΕΡΕΤΗΣ
ΑΣΤΑΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΤΟΛΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΠΕΤΤΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΧΟΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΔΑΝΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΚΙΤΣΟΣ – ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΚΟΛΛΑΤΟΣ
ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ
ΚΑΤΟΧΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΜΑΝΘΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΑΤΣΙΓΚΑ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΖΗΣΗ
ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ – ΡΟΥΜΕΛΗΣ – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΣΙΠΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΑΥΓΕΡΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΣΣΗΣ – ΝΤΖΑΝΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΜΥΤΙΚΑ ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΖΕΡΒΑΣ
ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΓΑΛΑΤΑ Μ.ΜΑΛΑΚΑΣΗΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΥΛΩΝΑΣ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28-10-2012 ΩΡΑ 15:00
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ – ΔΗΜΟΥ
ΙΑΤΡΟΣ: ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΤΣΙΚΝΑΣ – ΤΟΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΩΡΑΪΤΗ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΡΟΔΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΘΕΡΜΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΟΣ Β. – ΖΥΓΟΥΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Α.
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΓΚΕΚΑΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΡΟΥΜΕΛΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΑΥΓΕΡΗ
ΦΥΤΕΙΩΝ ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΣΤΑΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΜΥΛΩΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΟΝΔΥΛΗ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ – ΣΟΥΖΑΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΣΚΑΦΙΔΑ
ΛΕΠΕΝΟΥΣ ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΖΗΣΗ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΓΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΘΥΡΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Π. – ΛΑΘΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ