ΑΓΩΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-2013 ΩΡΑ 10:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 71 ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΡΟΔΑΤΟΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ – ΠΑΠΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 72 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-2013 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 73 ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 74 ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 75 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 76 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΘΕΡΜΟΥ 77 Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΥΛΩΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ 78 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ – ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 79 ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΠΠΑΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΤΣΙΟΛΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΕΣΙΡΗ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 80 ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΓΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΖΕΡΒΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-2013 ΩΡΑ 12:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 81 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΓΑΤΣΩΡΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 82 ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-2013 ΩΡΑ 15:00
ΓΑΒΑΛΟΥΣ 385 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 386 ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΡΟΖΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΣΤΑΚΟΥ 387 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΤΣΑΜΠΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΝΤΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 388 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΡΟΜΠΟΛΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 389 ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΤΟΛΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 390 ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΥΛΩΝΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΔΟΚΙΜΙΟΥ 391 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΣΣΗΣ – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 392 ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 393 ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 394 ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΔΗΜΑΡΑΣ – ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΥ 395 ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΑΤΣΙΓΚΑ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 396 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι. – ΚΙΤΣΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΕΜΙΛΕΩΝ 397 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 398 ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΥΒΑΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΓΚΙΑΦΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΖΕΡΒΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 399 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΠΑΖΙΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΣΠΑΡΤΟΥ 400 ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ 401 ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ – ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΦΥΤΕΙΩΝ 402 ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΓΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Π. – ΒΛΑΧΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 1-12-2013 ΩΡΑ 11:00
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 403 ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΙΤΣΟΣ – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 404 ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΤΟΛΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΕΣΙΡΗ
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 405 ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΜΥΛΩΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ 406 ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΠΑΖΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΣΤΑΝΟΥ 407 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 408 Μ.ΜΑΛΑΚΑΣΗΣ ΓΑΛΑΤΑ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΜΠΟΥΚΑΣ 409 ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ 410 ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΪΝΑΣ – ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ – ΤΣΙΟΛΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 1-12-2013 ΩΡΑ 15:00
ΚΑΤΟΧΗΣ 411 ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΑΤΣΙΓΚΑ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 412 ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ – ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΜΥΛΩΝΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ,
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΓΚΕΚΑΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ 413 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 414 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΣΣΗΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΕΣΙΡΗ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 415 ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΥΒΑΣ – ΒΑΪΝΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΕΜΠΕΣΣΟΥ 416 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΟΧΘΙΩΝ 417 ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΤΙΛΙΔΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 418 ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 419 ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΖΕΡΒΑΣ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 420 ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΥΡΙΛΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΝΤΑΟΥΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΘΕΡΜΟΥ 421 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ 422 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ – ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 423 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΤΡΥΦΟΥ 424 ΑΕ ΤΡΥΦΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι. – ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ – ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ