Πέρασε και από το Χρισσό ο Απόλλωνας Ευπαλίου

“Νικών συνέχεια…….”

Πέρασε και από το Χρισσό ο Απόλλωνας κερδίζοντας την ομάδα της Ακαδημίας 94 με 0-4 κάνοντας το 5 στα 5 και οδηγεί την κούρσα του πρωταθλήματος έχοντας έως τώρα το απόλυτο.Δυνατά μπήκε στο παιχνίδι η ομάδα μας πετυχαίνοντας 3 γκολ στο ημίχρονο σφραγίζοντας ουσιαστικά και τυπικά την νίκη και ακολούθησε ένα δεύτερο ημίχρονο διαχείρισης…..σκοράροντας ένα ακόμη τέρμα με το οποίο έκλεισε και το σκορ σε 0-4.Πολλές ευχές για Καλά Χριστούγεννα στην “γνώριμη μας”Ακαδημία 94,τρίτο παιχνίδι το σημερινό μεταξύ μας και καλή συνέχεια στο πρωτάθλημα!!!
Η σημερινή νίκη είναι αφιερωμένη από τους συμπαίκτες του στον εορτάζοντα ΛΕΥΤΕΡΗ ΚΟΡΕΝΤΗ !!!