Τα κανάλια που θα δείξουν σήμερα ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο, Super League, Basket League, βόλεϊ, χάντμπολ, πόλο και Τσιτσιπά

Πανδαισία αθλητικών μεταδόσεων περιλαμβάνει το πρόγραμμα του Σαββάτου, με το αθηναϊκό ντέρμπι ΑΕΚ-Παναθηναϊκός για τη Super League να ξεχωρίζει.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

10:15 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Κράνισκα Γκόρα Αλπικό Σκι

11:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο Σκι Ανώμαλου Δρόμου

11:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Σπίντλερουβ Μλιν Αλπικό Σκι

12:20 Cosmote Sport 5 HD Τρίτες Ελεύθερες Δοκιμές Grand Prix Κατάρ Moto3

13:15 Cosmote Sport 5 HD Τρίτες Ελεύθερες Δοκιμές Grand Prix Κατάρ Moto2

13:30 Eurosport 2 Strade Bianche Ποδηλασία

14:00 Cosmote Sport 8 HD Κολωνία-Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga 2

14:00 Cosmote Sport 2 HD Αλαβές-Έιμπαρ La Liga

14:00 ΕΡΤ Sports HD Παλαιό Φάληρο-Γλυφάδα Πόλο

14:10 Cosmote Sport 5 HD Τρίτες Ελεύθερες Δοκιμές Grand Prix Κατάρ MotoGP

14:30 Cosmote Sport 1 HD Κρίσταλ Πάλας-Μπράιτον Premier League

14:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο Βορινό Σύνθετο

15:00 Eurosport 2 Strade Bianche Ποδηλασία

15:00 ΕΡΤ3 ΑΕ Καραϊσκάκης-Παναχαϊκή Football League

15:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο Άλμα με Σκι

15:45 ΕΡΤ2 Άρης-Κολοσσός Ρόδου, Κύμη-ΠΑΟΚ, Προμηθέας Πάτρας-Ρέθυμνο & Ήφαιστος Λήμνου-Περιστέρι Basket League (Παράλληλες Μεταδόσεις)

16:00 ΕΡΤ1 Ξάνθη-Αστέρας Τρίπολης Super League

16:20 Cosmote Sport 7 HD SS10 Guanajuatito 1 Τουρνουά Ράλι WRC

16:25 Cosmote Sport 5 HD Κατατακτήριες Δοκιμές Grand Prix Κατάρ Moto3

 16:30 Cosmote Sport 9 HD Φράιμπουργκ-Χέρτα Βερολίνου Bundesliga

16:30 Cosmote Sport 8 HD Λειψία-Άουγκσμπουργκ Bundesliga

16:30 Cosmote Sport 3 HD Ντόρτμουντ-Στουτγάρδη Bundesliga

16:30 Cosmote Sport 2 HD Μπάγερν Μονάχου-Βόλφσμπουργκ Bundesliga

17:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Handball Premier

17:00 ΕΡΤ Play1 Παναθηναϊκός-Παμβοχαϊκός Volley League

17:00 Novasports 2HD Γουέστ Μπρόμιτς-Ίπσουιτς Championship

17:15 Cosmote Sport 1 HD Ατλέτικο Μαδρίτης-Λεγανές La Liga

17:20 Cosmote Sport 5 HD Κατατακτήριες Δοκιμές Grand Prix Κατάρ Moto2

17:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Όστερσουντ Δίαθλο

18:00 Novasports 4HD Στρασβούργο-Λιόν Ligue 1

18:00 ΕΡΤ2 Χολαργός-ΑΕΚ Basket League

18:10 Cosmote Sport 7 HD SS11 Otates 1 Τουρνουά Ράλι WRC

18:15 Cosmote Sport 5 HD Τέταρτες Ελεύθερες Δοκιμές Grand Prix Κατάρ MotoGP

18:55 Cosmote Sport 5 HD Κατατακτήριες Δοκιμές Grand Prix Κατάρ MotoGP

19:00 Cosmote Sport 7 HD SS12 El Brinco Nueva Τουρνουά Ράλι WRC

19:00 Cosmote Sport 8 HD Μπανταλόνα-Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa

19:00 Cosmote Sport 4 HD Νιου Γιορκ Νικς-Σακραμέντο Κινγκς NBA

19:00 Novasports 3HD Πάρμα-Τζένοα Serie A

 19:15 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βουνό Μάμοθ Ελεύθερο Σκι

19:30 Cosmote Sport 1 HD Μάντσεστερ Σίτι-Γουότφορντ Premier League

19:30 Cosmote Sport 2 HD Μπαρτσελόνα-Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga

19:30 Cosmote Sport 3 HD Μάιντς-Γκλάντμπαχ Bundesliga

19:30 Novasports 1HD ΑΕΚ-Παναθηναϊκός Super League

20:45 Novasports 4HD Αϊντχόφεν-Μπρέντα Eredivisie

20:55 Eurosport 1 Players Championship Πρέστον

21:00 Cosmote Sport 6 HD Τσιτσιπάς-Αλιασίμ Indian Wells Τένις

21:00 Novasports 3HD Μονακό-Μπορντό Ligue 1

21:30 Novasports 2HD Κιέβο Βερόνα-Μίλαν Serie A

21:30 Cosmote Sport 9 HD Κονελιάνο-Φιρέντσε Ιταλικό Πρωτάθλημα Βόλεϊ Γυναικών

21:45 Cosmote Sport 2 HD Χετάφε-Ουέσκα La Liga

22:00 FOX Sports Sabres-Avalanche NHL

22:30 Cosmote Sport 7 HD SS13 Guanajuatito 2 Τουρνουά Ράλι WRC

22:30 Cosmote Sport 8 HD Μποαβίστα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga NOS

22:45 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βουνό Μάμοθ Σνόουμπορντ

00:25 Cosmote Sport 7 HD SS14 Otates 2 Τουρνουά Ράλι WRC

01:00 ΣΚΑΪ WWE Raw

03:30 Cosmote Sport 4 HD Λος Άντζελες Λέικερς-Μπόστον Σέλτικς NBA

Πηγή: Filathlos.gr

Πηγή: https://www.kontranews.gr/SPOR/356484-Ta-kanalia-poy-tha-deixoyn-semera-eyropaiko-podosphairo-Super-League-Basket-League-bolei-chantmpol-polo-kai-Tsitsipa ΣΠΟΡ

Leave a Comment