1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ
ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ
ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
Β’ Κατηγορία>β’ Ομιλος |
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΤΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
Ν. ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
Β’ Κατηγορία>γ’ Ομιλος
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΝΚΑΤΟΥΝΑΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΜΟΥ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΤΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ