Ορισμός- Διαιτητών-Παρατηρητών-Ιατρών από 1 έως 2 Οκτώβρη

bb

                     

 ΣΑΒΒΑΤΟ  1-10-2011  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΠΑΘΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ              ΑΚΑΡΝΑΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ  1-10-2011  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                 ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΙΟΝΑΣ – ΚΟΝΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                       ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ – ΜΥΛΩΝΑΣ – ΒΕΛΛΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΜΠΙΤΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΤΣΑΚΛΑΤΗΡΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΛΑΜΠΡΟΥ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΛΑΜΠΟΥ

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ                 ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ. – ΓΕΡΟΥΤΗΣ – ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ                           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΟΥΛΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΓΟΥΛΑΣ

ΕΛΠΙΔΩΝ                             ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΧΡΕΛΙΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑ

ΦΥΤΕΙΩΝ                            ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΙΤΣΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Π. – ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΜΑΜΑΣΟΥΛΑ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:          

            ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ

ΑΕΤΟΥ                                  ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΓΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΟΝΔΥΛΗ

ΛΟΥΤΡΟΥ                           ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΟΚΚΙΟΣ – ΜΠΕΤΣΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

                                               ΣΑΒΒΑΤΟ  1-10-2011  ΩΡΑ  12:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ           ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

                                      ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               ΑΤΛΑΝΤΕΣ 2010 – ΕΡΜΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ – ΔΗΜΟΥ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ  1-10-2011  ΩΡΑ  16:30

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ           ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΕΚΕΛΟΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΛΑΓΟΥΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΡΑΠΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΜΥΛΩΝΑΣ – ΒΕΛΛΙΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΚΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΚΟΚΚΟΤΟΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΝΙΚΑΚΗΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                       ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΜΠΑΡΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  &n

bsp;              ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΧΡΕΛΙΑΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                   ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι. – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΜΠΕΤΣΗΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ                             ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΠΕΤΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΣΙΚΝΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΔΕΛΗΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΤΟΥΜΠΑΝΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                         ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΓΚΙΑΦΗΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΙΝΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΜΑΣΤΡΟΥ                             ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΟΝΙΔΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ – ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:             ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΩΡΑΪΤΗ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                      ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΔΙΩΤΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ – ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΛΑΜΠΡΟΥ Χ. – ΤΟΛΗΣ – ΛΑΜΠΡΟΥ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ  2-10-2011  ΩΡΑ  11:00

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                  ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΛΥΒΑΣ – ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΩΡΑΪΤΗ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΝΗΣ – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.

Β.ΔΑΚ
ΑΓΡΙΝΙΟΥ                ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΥΡΙΛΗΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΓΕΡΟΥΤΗΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΤΣΟΠΑΝΑΣ

ΜΠΟΥΚΑΣ                            ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                 ΛΑΪΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΠΟΝΙΑ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΠΟΛΑΪΤΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΧΡΕΛΙΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ – ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΑΥΓΕΡΗ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ  2-10-2011  ΩΡΑ  16:30

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                  ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΕΡΑΜΙΣΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΤΟΥΜΠΑΝΟΥ

ΣΤΑΜΝΑΣ                             ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΑΠΝΙΣΗ 

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΤΟΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΛΑΜΠΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΛΥΤΡΑΣ – ΤΡΑΝΟΣ – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ                            ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΛΙΟΝΑΣ – ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΝΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΓΟΥΛΑΣ

ΦΥΤΕΙΩΝ                             ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΚΝΑΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΜΠΟΝΙΑ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                  ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΚΕΚΕΛΟΣ Σ.

ΣΤΑΝΟΥ                 &nb

sp;            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΕΚΕΛΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΜΑΜΑΣΟΥΛΑ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                         ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΧΡΕΛΙΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΙΤΣΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΚΟΝΔΥΛΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                       ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΖΑΝΑΣ – ΚΙΝΤΑΣ – ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΡΑΠΤΗ

ΠΑΛΑΙΡΟΥ                           ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΝΗΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                 ΑΥΓΕΡΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                      ΤΟΜΑΡΑΣ

ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ                          ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Π.Κ. – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΟΧΘΙΩΝ                              ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ – ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                          ΤΣΟΠΑΝΑΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                      ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                  ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

Ακολουθήστε το nafpaktianews.gr στο Google News αλλά και στο Facebook και Instagram και δείτε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Παρακαλώ γράψτε το σχόλιο σας!
Το όνομα σας ...