Β γύρος
23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 2-0
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 1-2
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 0-3 Α/Α
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 1-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 6-1
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ 3-0
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2-1
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 3-3
22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 4-0
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5-0
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 6-0
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ Α/Α 3-0
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 1-2
21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 2-0
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 0-1
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 2-1
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 0-1
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 5-0
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ 0-0
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ α/α 0-3
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 1-1
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 2-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒΡ/ΜΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑ 2-1
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 0-1
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 3-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 3-1
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ 3-0 A/A
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 2-0
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 2-1
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-2
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 2-1
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ 1-2
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ –Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1-2
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 0-3A/A
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 0-1
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓ/ΣΤΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-0
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 2-2
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 1-1
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 0-1
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-2
Ν.ΘΕΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 1-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ 3-0 Α/Α
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 3-0
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-5
ΑΝΝΑΓΕΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 0-2
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 0-3α/α
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓ/ΣΤΡΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 3-3
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 2-0
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 4-2
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 6-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ 6-0
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 1-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-0
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 0-1
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 1-0
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 3-4
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/.ΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 4-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 0-1
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1-1
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ 1-6
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ 3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 0-2
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 0-2
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 3-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 3-1
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 1-0
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ 0-0
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 1-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 0-5
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2-1
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ 1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ 2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3-0
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3-3
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 0-9
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 3-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 2-0
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ 1-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 3-3
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 0-1
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 0-4
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 3-1
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 3-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 1-1
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 0-3 Α.Α.
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-3
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 3-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 2-0
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-1
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ 3-0 Α.Α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 2-1
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2-1
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ 0-1
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 1-0
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 2-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 1-5
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 2-2
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ Α/Α
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 3-0
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 4-2
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ Α/Α
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 3-1
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 3-2
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 3-1
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-1
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 2-1
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 2-4
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 2-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0-3
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ 0-1
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥA/A
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 1-4
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 1-0
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 2-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 2-1
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ α/α
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 4-0
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-1
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1-0
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ 5-1
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ 4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 1-0
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 0-3
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ A/A
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2-0
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 4-1
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 0-0
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 2-0
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 1-0
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 6-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1-0
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ α/α
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 0-2
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1-0
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ 1-3
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4-1
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ 6-2
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 2-2
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ 0-0
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 1-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ 2-4
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 0-0
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ α/α 0-3
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡ] ]>