ΣΑΒΒΑΤΟ 9-11-2013 ΩΡΑ 10:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΕΣΙΡΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9-11-2013 ΩΡΑ 10:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΚΑΤΟΧΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΩΡΑΪΤΗΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΑΤΣΙΓΚΑ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΠΑΠΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΥΒΑΣ – ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΓΑΤΣΩΡΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΒΛΑΧΟΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9-11-2013 ΩΡΑ 15:00
ΑΣΤΑΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΙΩΤΗΣ – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΝΤΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΤΣΑΜΠΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΡΟΜΠΟΛΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:ΓΚΕΚΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΝΤΖΑΝΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΛΑΪΟΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ ΑΘ. – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ
ΚΑΡΑΠΠΑΠΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΔΑΝΙΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΤΟΛΗΣ – ΔΗΜΑΡΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι. – ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΑΤΣΙΓΚΑ
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΥΡΙΛΗΣ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:ΤΣΙΠΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΑΥΓΕΡΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:ΣΕΡΕΤΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:ΓΟΥΛΑΣ
ΑΕΤΟΥ ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΡΟΥΜΕΛΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Π.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:ΖΕΡΒΑΣ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΦΥΤΕΙΩΝ ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2013 ΩΡΑ 10:00
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΤΟΛΗΣ – ΚΙΤΣΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2013 ΩΡΑ 11:00
ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΔΗΜΑΡΑΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΒΑΪΝΑΣ – ΠΑΖΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΔΙΩΤΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΕΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Α.
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΕΣΙΡΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2013 ΩΡΑ 12:15
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2013 ΩΡΑ 15:00
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΜΑΝΘΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΠΑΠΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΤΑΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΥΒΑΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΠΑΠΠΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΛΕΠΕΝΟΥΣ ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΠΑΖΙΟΣ – ΚΥΡΙΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΜΥΤΙΚΑ ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΚΙΤΣΟΣ – ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – Μ.ΜΑΛΑΚΑΣΗΣ ΓΑΛΑΤΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΪΝΑΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΤΣΙΟΛΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε,
ΣΠΑΡΤΟΥ ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΝΤΑΟΥΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΑΥΓΕΡΗ
ΜΠΟΥΚΚΑΣ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΡΟΥΜΕΛΗΣ – ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ – ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΓΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΖΕΡΒΑΣ
ΤΡΥΦΟΥ ΑΕ ΤΡΥΦΟΥ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΒΛΑΧΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ