Στην Γ’Εθνική ο Απόλλωνας Ευπαλίου Tihio Race.

Η όμαδα του Απόλλωνα Ευπαλίου Tihio Race πήρε το βαθμό της ισοπαλίας με 1-1 στο Τολό απέναντι στο με τον Παναυπλιακό και συγχρόνως το εισητήριο της ανόδου για την Γ εθνική κατηγορία. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο σκορ στο 23ο λεπτό με τον Φλεβάρη και ο Πλακίδας στο 67ο λεπτό με το χρυσό γκολ του έστειλε την ομάδα του Ευπαλίου στην Γ’Εθνική. Πρόκειται για μια τεράσται επιτυχία καθώς ένα μικρό χωρίο 700 κατοίκων περίπου επιστρέφει για ακόμη μια φορά στην Γ Εθνική έχοντας μπροστάρη στην προσπάθεια του τον πρόεδρο της ομάδας Γιάννη Κούγια που εδώ και χρόνια με την διοίκηση στηρίζει την ομάδα πάντα με στόχους και όραμα.